• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.614 stemmen
Avatar
 
banner banner

Il Futuro (2013)

Drama | 94 minuten
2,52 56 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: The Future

Oorsprong: Italië / Chili / Duitsland / Spanje

Geregisseerd door: Alicia Scherson

Met onder meer: Manuela Martelli, Rutger Hauer en Luigi Ciardo

IMDb beoordeling: 5,8 (1.199)

Gesproken taal: Engels, Italiaans en Spaans

Releasedatum: 12 december 2013

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Il Futuro

De Chileense tieners Bianca en haar jongere broer Tomas blijven als wees achter wanneer hun ouders omkomen tijdens een auto-ongeluk in Italië. Om te overleven zijn ze van de ene op de andere dag op zichzelf en elkaar aangewezen. Op een sportschool leert Tomas twee jonge mannen kennen, die een plan bedacht hebben om de voormalige Mr. Universe te beroven. De mooie Bianca speelt in dat plan een cruciale rol...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Psychologisch coming-of-age drama, dat te veel aan de oppervlakte blijft daar waar met name in de relatie van Bianca met de vergane glorie acteur enige diepgang wel zo aardig zou zijn geweest. Het is nu een wat voortkabbelend verhaal zonder veel hoogte- of dieptepunten. Dat de mooie Chileense Manuela Martelli zich zo vaak helemaal bloot moet geven, is in de film weinig functioneel en volgens mij enkel bedoeld voor het stimuleren van de box office.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8583 stemmen

Een goed drama film...

Goed verhaal...

Goed acteerwerk...

Bekende acteur Rutger Hauer (hij gaat gewoon door, zijn leeftijd is 71)...

Redelijk kwaliteit breedbeeld

(geen HD aanwezig)...

Redelijk achtergrond geluid

(geen Dolby Digital aanwezig)...


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12268 berichten
  • 5513 stemmen

Eigenlijk is dit een Drama film van niets (zoals Fransman dat ook al aangeeft), maar desondanks wist het verhaal me te interesseren en vermaken van de eerste tot de laatste minuut (duurt circa 90 minuten) en dat is vooral te danken aan de goed spelende en mooie Manuela Martelli (in de hoofdrol van Bianca) die vanaf de tweede helft van het verhaal (waar ook Rutger Hauer in de niet al te sterke rol van de blinde Maciste zijn intrede in het verhaal maakt, de rol van een blind persoon heeft hij overigens al eens eerder gespeeld in de Actie / Komedie film "Blind Fury (1989)"), zeer regelmatig bloot (en dat van top tot teen) is te bewonderen en toch ook door een paar aparte scenes, zoals de scene waarbij Bianca samen met zijn iets jongere broer Tomas (gespeeld door Luigi Ciardo) naar een pornofilm zitten te kijken en waarbij Bianca dan op een gegeven moment zegt:

"Wat een smerige film"

Dat Tomas op een gegeven moment ook twee mannen van de sportschool, waar Tomas mag werken, mee naar huis neemt en die daarna besluiten om zomaar in te trekken was ook best apart. De twee mannen waren overigens best goed aardig (ondanks hun plan om de kluis van Maciste te beroven via Bianca) en ze hielpen ook mee met het huishouden (zo koken ze o.a. en wachten ze ook netjes met eten totdat iedereen in huis is) en uiteraard deelt Bianca ook het bed met ze, waarbij je haar ziet neuken met één van de mannen (Libyan gespeeld door Nicolas Vaporidis).

Wat eigenlijk ook wel apart is, is dat Manuela Martelli in deze film de tiener Bianca speelt, terwijl ze in werkelijkheid al 30 jaar was (dat was overigens niet echt te zien aan haar fraaie lichaam) Het verhaal is eigenlijk ook in twee helften verdeeld, namelijk de eerste helft (meest interessante) waarbij het vooral draait om Bianca en Tomas m.b.t. hun situatie omtrent de dood van hun ouders (door een auto ongeluk waar je overigens niets van te zien krijgt) en de tweede helft (meest vermakelijke) draait vooral om Bianca en de veel oudere rijke blinde Maciste, waarbij Bianca dus eigenlijk de kluis van Maciste moet zien te vinden en die beroven (wat beiden overigens niet lukt). Maar zodra Bianca kennismaakt met de bijzondere Maciste (die o.a. Bianca steeds uit te kleren willen hebben en haar dan steeds wil voelen en betasten met zijn handen), trekt ze haar eigen plan. Dit levert dan eigenlijk een ietwat onbevredigend (Rutger Hauer werd overigens voldoende bevredigd ) en inderdaad ook een nietszeggende einde op. Maar over 90 minuten gezien was deze film buiten Manuela Martelli eigenlijk ook nietszeggend en ook eentje om weer snel te vergeten.

Toch krijgt deze Drama film van mij nog 2,5* en dat is dus te danken aan de fraaie en blote Manuela Martelli, die ook gewoon goed speelt. Overigens vond ik de rijpe Patricia Rivadeneira (als de eigenares van de kapperszaak) ook wel mooi, maar zij heeft maar een heel kort rolletje.