• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.316 stemmen
Avatar
 
banner banner

Prata Palomares (1972)

Thriller / Horror | 125 minuten
3,12 4 stemmen

Genre: Thriller / Horror

Speelduur: 125 minuten

Oorsprong: Brazilië

Geregisseerd door: André Faria

Met onder meer: Renato Borghi, Carlos Gregório, Renato Dobal

IMDb beoordeling: 6,3 (61)

Gesproken taal: Portugees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Prata Palomares

In deze hallucinogene en gewelddadige film, volgen wij twee guerrilla-strijders. Verschijnende in het midden van een onbekende militaire schermutseling, is hun zoektocht om terug te keren naar het militaire hoofdkwartier. Gaandeweg zien zij een jongeman dat bloed loopt te drinken, verkregen uit het heiligdom van de 'Bloedende Maagd'. De militairen beginnen op deze jongeman te schieten en op hetzelfde moment vind er een incarnatie van de Bloedende Maagd plaats, wat wordt gemarteld en verminkt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van beavis

beavis

  • 6627 berichten
  • 14782 stemmen

als je anno 1972 een blender pakt en je stopt er Godard, Jodorowsky, Les maîtres fous en wat lekker groezelige cinematografie in... dan zou er ongeveer dit uit kunnen komen, maar dan nog is het volstrekt uniek. Een van de wildste films die ik ooit heb gezien!