• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.167 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.374.037 stemmen
Avatar
 
banner banner

Seigen-ki (1973)

Drama | 117 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 117 minuten

Alternatieve titel: Time Within Memory

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Toichiro Narushima

Met onder meer: Takahiro Tamura, Atsuko Kaku en Hisano Yamaoka

IMDb beoordeling: 6,0 (27)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Seigen-ki

Na jaren keert Minoru Oyama terug naar zijn geboorteplaats aan zee. Toen hij jong was, verloor hij er zijn moeder toen ze samen aan zee speelden. Ze werd door de opkomende vloed overspoeld en hij was niet in staat haar te redden.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Narushima Toichiro regisseerde slechts twee films en is vooral bekend als cameraman bij Double Suicide van Shinoda, enkele Oshima-films en zo'n beetje de gehele vroege catalogus van Yoshida. Dan is de nieuwsgierigheid natuurlijk al groot en dan met een titel als 'Time Within Memory' en een Japanse film aan zee dan kun je me al helemaal opvegen - al schijnt Narushima's regiewerk traditioneler in vorm en verhaal te zijn dan de genoemde regisseurs.


avatar van McSavah

McSavah

  • 9960 berichten
  • 5268 stemmen

Niet zo geweldig als je misschien zou verwachten nee. Had geprofiteerd van een meer experimentele aanpak, of in ieder geval van een intelligenter narratief. Allemaal ook wat hakkelig gemonteerd en uiteindelijk te melodramatisch gebracht. Maar het is wel een interessant curiosum met een bij momenten opvallende score van Toru Takemitsu. En de eilandlocatie van Okinoerabu met het gelijknamige dialect maakt de film alleen al bijzonder.