Vampire Dog (2012)
Genre: Familie
Speelduur: 88 minuten
Oorsprong:
Canada
Geregisseerd door: Geoff Anderson
Met onder meer: Collin MacKechnie, Julia Sarah Stone en Amy Matysio
IMDb beoordeling:
4,3 (1.317)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Vampire Dog
"All Bark... and No Bite!"
Ace is net als elke andere nieuwe jongen op school, totdat zijn opa uit Transsylvanië overlijdt op 96-jarige leeftijd en zijn hond Fang aan de jongen nalaat. Ace komt er al snel achter dat Fang een vampierenhond is en dat hij kan praten. De gekke wetenschapper Dokter Warhol en haar stuntelige assistent Frank proberen Fang te vangen in de hoop met zijn DNA een nieuwe anti-verouderingstechnologie te ontwikkelen. Gelukkig voor Ace blijkt Fang hen echter steeds een stapje voor te blijven.
Externe links
Acteurs en actrices
Skylar
Fang / Vampire Dog (stemrol)
Frank
Dr. Warhol
Susan
Jenny
Lulu
Murray Arbuckle
Principal Hickman
Video's en trailers
Reviews & comments
pjottrr
-
- 6 berichten
- 6 stemmen
ik kwam deze als download tegen en het leek mij op zich wel aardig....
.
heb deze film maar liefst 20 seconden volgehouden.
we hebben het in de filmwereld wel een over eengoede of slechte b-film. dit is eerder iets in de richting van h of i oid.
jarno1975 (moderator series)
-
- 10970 berichten
- 2790 stemmen
ik kwam deze als download tegen en het leek mij op zich wel aardig....
.
heb deze film maar liefst 20 seconden volgehouden.
we hebben het in de filmwereld wel een over eengoede of slechte b-film. dit is eerder iets in de richting van h of i oid.
Stem dan ook niet! Hoe kun je in godsnaam een film beoordelen in 20 seconde!
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13470 berichten
- 1305 stemmen
Phantasm
-
- 7580 berichten
- 7489 stemmen
Had er niet veel van verwacht, maar het viel me reuze mee, leuk wegkijkertje voor op een regenachtige zondagmiddag.
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13470 berichten
- 1305 stemmen
Bij deze film hou ik het lekker kort : Leuk.
ino_mart
-
- 33 berichten
- 18 stemmen
Niet direct mijn ding, maar de kinderen van 8 en 10 vonden de pratende hond wel leuk.
De oudste (12) vond de film al te kinderachtig, saai, voorspelbaar en te veel typetjes zoals: de slimme, de nerd, de domme assistent, de slechte leraar, de corrupte leerling, ...
Anjin
-
- 650 berichten
- 735 stemmen
Nou vond hem wel geweldig en heb veel gelachen,had ook een melige bui
Nautilus
-
- 14 berichten
- 520 stemmen
De film begint als een aardige kinder/jeugdfilm, maar vanaf het moment dat de hond begint te praten is 'ie eigenlijk niet meer te redden. Erg flauw en standaard.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Rare film. Vreemd intro. Opeens kan de hond praten. Vervelende rollen en muziek erbij. Wel leuke opnamen/close-ups van de hond (er zijn 2 honden gebruikt) maar de film ging snel vervelen. En zeker niet leuk, maar goed misschien vinden kinderen het wel leuk. 2.0
Het laatste nieuws

Nederlandstalige misdaadserie 'Blind Sherlock' nu te zien op Netflix

'Hacksaw Ridge' van Mel Gibson wordt vanavond uitgezonden op televisie

Biografisch sportdrama 'The Smashing Machine' vanaf nu te streamen op HBO Max

Controversieel? Castleden over spraakmakende horrorserie 'The Beauty': 'Zet je aan het denken'
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




