Genre: Komedie / Drama
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Canada / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Penelope Buitenhuis en Gabriella Cristiani
Met onder meer: John Malkovich, Greta Scacchi en Veronica Ferres
IMDb beoordeling:
4,6 (643)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Ladies Room
Lauren kijkt al tijden uit naar een avondje naar de opera met haar minnaar, de Italiaanse miljonair Roberto. Maar net wanneer Lauren champagne gaat halen, ziet Roberto zijn hoog zwangere vrouw Lucia die hem gezelschap komt houden. Roberto stuurt Lauren weg, die huilend beschutting zoekt in het damestoilet waar ook de actrice Gemma en haar jongere collega aan het praten zijn. Wanneer bovendien Lucia de 'ladies room' gaat bezoeken, probeert ze nietsvermoedend Lauren te troosten, niet wetend dat zij de minnares van Roberto is.
Externe links
Acteurs en actrices
Roberto
Julia
Lauren
Gemma
Lucia
Intella
Ricki
Bill
Bag Lady
Bree
Video's en trailers
Reviews & comments
Keezz
-
- 389 berichten
- 257 stemmen
Belandt één dezer dagen in mn brievenbus.. Heb m in een enthousiaste bui besteld voor slechts 7,45 (incl. verzendkosten). Scoort op IMDB niet bijzonder hoog (en dat is een eufemisme)... Er staat ook één 'recensie' bij, waarvan de laatste zin luidt:
"My advice, don't buy it, don't rent it, don't watch it"
Hmm. Ik kan je er binnenkort dus meer over vertellen..
clairest
-
- 218 berichten
- 472 stemmen
Merkwaardige film: een kluchtig sprookje. Apart, wel geinig. Drie sterren.
Yule Log
-
- 27 berichten
- 0 stemmen
Tja.
Jonh Malcovich speelt erin mee, dat zou je al wat kunnen zeggen over de inhoud van de film. Volgens mij hebben zijn films meestal een surreëel tintje.
Men noemt het niet voor niets een komedie. Er zit in deze echt veel bizarre humor verwerkt. Je moet er wel voor in de stemming zijn. Denk niet dat je een snel verhaal in een leuk jasje te zien krijgt.
Filmtechnisch (acteren en setting) is hij niet hoogstaand. Het verhaal is bijzonder.
Advies: Lekker gaan kijken!
marcelgg
-
- 72 berichten
- 147 stemmen
Hmm. Ik kan je er binnenkort dus meer over vertellen..
Dat duurde dus iets langer...
Misschien mijn eigen bestel-enthousiasme maar even temperen.
kort0235
-
- 605 berichten
- 480 stemmen
Nou, ik heb hem bekeken vanavond omdat een kennis toevallig met deze film langskwam. Omdat de naam John Malkovich erop stond, werd mijn nieuwsgierigheid gewekt.
Ik ben niet enthousiast over deze film, maar echt slecht was hij ook niet. Maar het boeide me gewoon niet, maar wel af en toe leuke momenten maar veel te weinig voor een hoge waardering.
Soms kreeg ik het idee dat ik naar een film van Fellini zat te kijken omdat hij bizar was en een tikketje decadent. Maar Fellini zou hier wel wat van gemaakt hebben.
Een 2.5*
Cherry~Pop
-
- 20 berichten
- 4 stemmen
Het verhaal erachter sprak me wel aan, maar de manier waarop het geacteerd word vond ik steeds saaier worden.
Vooral de vrouwelijke personages vond ik allemaal erg irritant acteren. Maar het grappigste moment was voor mij ongetwijfeld wanneer Die man van de trap viel en meteen erbij SNOOOCHIEEEEE riep!!
Het is een aardige film voor een zaterdagavond met een paar vrienden en een melige bui.
Snooochieeeeeee
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3229 stemmen
Vreemde film die in het begin niet echt duidelijk maakt waar tie heen wilt... Na de film gezien te hebben is het opzich een leuk verzonnen verhaaltje... maar toch jammer.. had er meer van verwacht meer humor meer spanning en wat minder gedoe..
Acteren daarin tegen was wel om aan tezien en dus geef ik deze film 3 sterren.. leuk filmpje als je erg moe bent weinig denkwerk.. 
Couch Potato
-
- 411 berichten
- 0 stemmen
Soms kreeg ik het idee dat ik naar een film van Fellini zat te kijken omdat hij bizar was en een tikketje decadent. Maar Fellini zou hier wel wat van gemaakt hebben.
Een 2.5*
Dat is wat ik er ook van denk. Dit had zovéél beter uitgewerkt kunnen worden, pikanter, maar zeker ook meer uitgediept, want het vehaaltje is wat te oppervlakkig en vrijblijvend. Gemiste kans om er een prachtfilm van te maken. **1/2
Ik nam die film eens mee van een rommelmarktje, en dat is precies waar ie terug zal belanden zodra ik eens met spullen naar een rommelmarkt trek.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Saaie film en een geklets, om moe van te worden. Ziet er uit als een verfilmd toneelstuk. Af en toe een spaarzaam grappig moment maar lijkt me gewoon een lowbudget-film gemaakt voor een lowbudget-bak.
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




