Delen
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Suriname
Winston Richter, keert na een leven als drugsdealer terug naar Suriname om zijn leven te beteren. Eenmaal daar aangekomen komt hij erachter dat het moeilijker is dan gedacht. De confrontatie met zijn “oude vrienden” uit de onderwereld drijven hem tot creatieve oplossingen, die hem ervoor moeten behoeden om in zijn oude rol als dealer terug te vallen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
SnakeDoc
-
- 4687 berichten
- 2243 stemmen
Heeft in Suriname voor veel volle zalen gezorgd en is vanaf 24 maart ook in enkele bioscopen in Nederland te zien.
Bollywood-Rocker
-
- 11 berichten
- 8 stemmen
Gisteren in de bioscoop gezien. Had er niet veel verwachtingen van.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik mij als Surinamer DIEP schaam dat er op zulk niveau bioscoopfilms worden geproduceerd. Er zat totaal geen spanning in, slecht acteerwerk, slechte opnames, geluid was niet synchroon en met interne cameramicrofoons opgenomen. Kortom, een waardeloze film!
Als je een film uitbrengt met de titel 'Suriname', maak er dan een meesterwerk van! Niet 1 of andere rotzooi amateur drama :S
Een film die je heel snel weer wilt vergeten!
0 STERREN!
Bollywood-Rocker
-
- 11 berichten
- 8 stemmen
Dat begrijp ik wel.. In Suriname is er geen markt voor het maken voor zo een film. Met zo een klein budget hebben ze er wel iets van gemaakt. Maar had de film dan liever niet gemaakt!
In NL zullen ze de film geheid af gaan kraken. Ik zou deze film samen met een grote producer gemaakt hebben en er een geweldige kaskraker van gemaakt hebben! dan maar die 150.000 aan iets anders besteden..
Bollywood-Rocker
-
- 11 berichten
- 8 stemmen
Vond de beelden van 'mijn sweet Sranang' mooi, maar minimaal! Ze zouden wat meer moeten laten zien. Waterkant, Fort Zeelandia, Shots vanaf de brug, Marienburg, Nieuw Amsterdam, noem maar op...
SnakeDoc
-
- 4687 berichten
- 2243 stemmen
En ze vergelijken in Suriname dan ook niet een film als deze met materiaal uit Hollywood? Of zit Suriname sowieso niet zo heel erg in de films?
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11900 berichten
- 5305 stemmen
Suriname zit niet heel erg in de films.... vrijwel het enige wat daar wordt gemaakt zijn amateur-producties. Er is voor zover ik weet daar geen wet rond copyright dus er is bijna geen geld aan te verdienen: Iron Man 2 was al te zien op tv toen die bij ons nog in de bioscoop draaide.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11900 berichten
- 5305 stemmen
Tussen haakjes: ik ben geen Surinamer maar ben er van december 2008 t/m februari 2009 op stage geweest. Veel te lang geleden en veel te kort, maar het was genoeg om het land in mijn hart te sluiten. Schitterend land, heb er een geweldige tijd gehad. Wil deze film nog echt even in de bios zien.
Bollywood-Rocker
-
- 11 berichten
- 8 stemmen
Clifton Braam, die ook in deze film speelt is ook een acteur in de komedie serie 1 en 1 is 3.
Ik kan me daar helemaal krom om lachen! Het zijn echt amateur-producten, maar de humor erin is geweldig! Je zou het een keer moeten zien BlueJudaskiss. Ze zijn ook ondertiteld.
In die series zie je het gewone hedendaagse Surinaamse dorpsleven en alle bijkomende problematiek, taboes en maatschappelijke kwesties. Heb gister deel: 'Sutingil' gekeken, kwam niet bij van het lachen! Ik denk dat je heimwee gaat krijgen als je ze bekijkt 
Heb zelf ook stage in Suriname gelopen, maar ben wel van Surinaamse afkomst.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11900 berichten
- 5305 stemmen
Heb je een linkje? Hoop trouwens echt dat dit volgende week nog in Pathé de Kuip draait... echt nog proberen te zien. De naam Clifton Braam zegt me trouwens wel wat... vaag.
Het laatste nieuws

'Hacksaw Ridge' van Mel Gibson wordt vanavond uitgezonden op televisie

Biografisch sportdrama 'The Smashing Machine' vanaf nu te streamen op HBO Max

Controversieel? Castleden over spraakmakende horrorserie 'The Beauty': 'Zet je aan het denken'

Oscars 2026: alle nominaties van de Academy Awards op een rij
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

