• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.139 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.040 gebruikers
  • 9.373.557 stemmen
Avatar
 
banner banner

Noc na Karlstejne (1974)

Komedie / Muziek | 87 minuten
1,50 1 stemmen

Genre: Komedie / Muziek

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titels: A Night at Karlstein / Noc na Karlštejně

Oorsprong: Tsjechoslowakije

Geregisseerd door: Zdenek Podskalský

Met onder meer: Vlastimil Brodský, Jana Brejchová en Miloš Kopecký

IMDb beoordeling: 7,3 (713)

Gesproken taal: Tsjechisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Noc na Karlstejne

De Tsjechische Koning Karel IV heeft kasteel Karlstein laten bouwen om zijn kroonjuwelen in te bewaken en bewaren. Maar nog belangrijker, Karlstein is voor hem ook een plaats van ontspanning en meditatie, dus vrouwen mogen er niet komen en praten over politiek is verboden. Karel's jonge vrouw mist hem echter en wil weten wat Karel in het kasteel zoal uitspookt. Tegelijkertijd moet een jong plattelandsmeisje het kasteel binnendringen om aan haar aanstaande schoonvader te bewijzen dat zij zijn zoon waard is. Beiden proberen vermomd als page voor een nachtje het kasteel te bezoeken. Dit zorgt echter voor grote complicaties.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8281 stemmen

Flauw en saai. Geen idee waar de 7,3 op IMDB en de 76% op csfd zijn gebaseerd?

Een musical met slappe liedjes die nergens grappig, spannend of ergens anders voor interessant wordt. Zelfs Milos Kopecky (in een totale niets-rol!) kan de film niet redden. Opvallend is ook het muzikale hoofdthema van de film wat een gejatte mix lijkt van die van 'Ivanhoe' en 'The Magnificent Seven'.

Nog 0,5* voor de locatie (mooi kasteel) en 0,5* voor de rekwisieten. Zoals altijd in Tsjechoslowaakse films weer tot in de puntjes verzorgd.