• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.923 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.308 stemmen
Avatar
 
banner banner

Being Considered (2000)

Komedie | 90 minuten
2,57 7 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Jonathan Newman

Met onder meer: James Dreyfus

IMDb beoordeling: 5,5 (104)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Being Considered

Jake noemt zichzelf 'artiest' en 'filmmaker', hoewel hij nog nooit een flm heeft gemaakt, noch heeft iemand ooit een script van hem gekocht. Hij gelooft er heilig in dat hij weer een superscript in handen heeft, hoewel weer niemand hem gelooft. Hij kan er niet tegen dat anderen wel succes hebben, met veel dunnere verhaaltjes. Zou het aan hemzelf liggen? Jakes leven verandert als kruimeldief Jojo inbreekt in Jakes auto en zijn koffertje steelt met hierin het script en filofax met al zijn filmcontacten. Jojo herschrijft het script en iedereen ziet het helemaal zitten. Hij wordt al snel 'the talk of the town'. Jake besluit om weg te gaan uit zijn vertrouwde leventje om naar antwoorden te zoeken en nieuwe inspiratie op te doen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Boenga

Boenga

  • 2628 berichten
  • 1532 stemmen

Low budget film (wat ook merkbaar was aan de prijs, €1 bij Bart Smit) over een Joodse scenarioschrijver die maar niet aan de bak komt. De ganse film door zie je z'n frustraties, onbegrip en jaloezie, en hoe hij die afreageert op de enkele mensen rondom hem die hem steunen.

Dreyfus (PC Goody uit The Thin Blue Line) doet zijn job meer dan behoorlijk, maar 90 minuten echt boeien... nee, dat kan deze film niet - ook al omdat het hoofdpersonage te onsympathiek is, en je je er niet in kan/wil inleven.

Bovendien: 'the wittiest British comedy of the year'... Ik zag vooral een drama !