• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.364 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tie Han Rou Qing (1974)

Actie | 95 minuten
2,75 6 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: The Young Dragons / Ninja Kids / 鐵漢柔情

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: John Woo

Met onder meer: Henry Yu, Tanny Tien-Ni en Dean Shek Tin

IMDb beoordeling: 5,4 (201)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tie Han Rou Qing

Net na de Chinese Revolutie is er een groep bandieten die aast op de inwoners van een dorpje. Lung, de leider van de groep, heeft een detective vermoord. De dochter van de detective, Yeh Feng, zweert wraak.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Brother Kin

Young brothel customer

Little Hung

Boss Lung

Wan Fai's attendant

Wong Tai Sing

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Aardige érg vroege Woo.

Iets serieuzer dan ik gewoon ben van dit soort film, maar dan wel op zo'n manier gebracht dat de serieux ook wel werkt. Meestal worden deze films dan erg snel erg saai, maar dat viel hier best mee.

Voor de martial arts liefhebbers, eindgevecht mag er best zijn. Iets minder frivool, maar het komt allemaal iets harder aan. Ook weer een lekker typisch einde, eindgevecht + 1 minuut en lekker de end credits. Geen overbodige nonsens meer.

Visueel is het vaak nog wat zoeken voor Woo, ook de soundtrack is niet altijd even geweldig, toch is het best grappig om hem een beetje te zien experimenteren. Erg vreemde ogenscene bijvoorbeeld. Slecht geëdit, maar verder wel grappig.

Beetje braaf verder, erg veel stelt het allemaal niet voor, het latere SB werk is doorgaans ook wel wat beter dan dit, maar verder nog redelijk vermakelijk met vooral naar het einde toe een paar leuke actiescenes.

2.5*