• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.306 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.931 stemmen
Avatar
 
banner banner

Anybody There...? (2009)

Documentaire | 60 minuten
2,75 12 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 60 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Eline Flipse

Met onder meer: Wim Keyl, Jan Geyteman

IMDb beoordeling: 6,9 (12)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Anybody There...?

Op de opvangboerderij, die al twintig jaar wordt gerund door Wim Keyl en Jan Geyteman, krijgen de onhandelbaar verklaarde jongens die er mogen werken geen waarschuwing. Als ze over de schreef gaan, worden ze er zonder pardon uitgeknikkerd. De harde, onorthodoxe aanpak van de twee stevige mannen, die diploma's noch subsidies hebben, blijkt aan te slaan bij jongeren die hun taakstraf komen uitdienen. Ze krijgen een caravan, zware lichamelijke arbeid, harde training in Japanse vecht- en verdedigingssporten en veel regels en discipline. De camera volgt het dagelijks leven op de boerderij en zoomt in op verschillende jongens. Ook al werpt de aanpak van Wim en Jan vruchten af, het voortbestaan van hun boerderij wordt bedreigd door overheidseisen: alle instellingen die werken met jongeren moeten binnen twee jaar gecertificeerd zijn.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jessen0wnt

Jessen0wnt

  • 3199 berichten
  • 2582 stemmen

Gisternacht gekeken en aardig teleurgesteld. Ik vind het altijd een erg interssant beroep, de maatschappelijke sector, en vandaar dat de documentaire wel wist te boeien. Helaas ging het meer over de medewerkers, en de financiële dip dan het werk zelf. Met een paar beelden van een boks-klas ben ik niet tevreden. Erg jammer, want ik had meer willen zien van de jongeren, begin tot eind. Wel respect voor de medewerkers, ze mogen dan wel grof in de mond liggen, ze weten wel wat ze moeten doen en ik geloof zeker dat dit alles effectief is op de jongeren. 2 sterren