• 15.855 nieuwsartikelen
  • 178.554 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.282 acteurs
  • 199.157 gebruikers
  • 9.381.414 stemmen
Avatar
 
banner banner

Voyage sans Espoir (1943)

Drama | 89 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 89 minuten

Alternatieve titels: Voyage without Hope / Voortvluchtig

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Christian-Jaque

Met onder meer: Simone Renant, Jean Marais en Paul Bernard

IMDb beoordeling: 6,7 (170)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Voyage sans Espoir

Een ontsnapte dief, Pierre Gohelle, ontmoet op een trein een jonge man, Alain Ginestier, die zegt dat hij bankdirecteur is en in afwachting van zijn vertrek naar Zuid-Amerika 300.000 frank in zijn zak heeft. Gohelle besluit hem te vergezellen. Ze maken een afspraak in de "Fortuny", een bar aan de haven waar zijn minnares Marie-Ange werkt. Maar in werkelijkheid wil zij helpen bij de arrestatie van de voortvluchtige.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alain Ginestier

Pierre Gohelle

Philippe Dejanin

L'inspecteur-chef Sorbier

L'inspecteur Chapelin

Un membre d'équipage (onvermeld)

Un membre d'équipage (onvermeld)

Un membre d'équipage (onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8433 stemmen

Topfilms heeft Christian-Jacque bij mijn weten nooit gemaakt en ook deze "Voyage sans espoir" haalt maar de middenmoot.
Het is een film die aansluit bij die Franse vooroorlogse sociaal-realistische werken met beslist een pessimistische toon : Op het ogenblik dat het geluk eindelijk zijn intrede gaat doen, loopt het fataal af. Het inzoomende "FIN" verhoogt daarbij nog de dramatische, fatalistische toon.
Jean Marais was beslist een graag geziene charmeur (met een smile à la Gene Bervoets) maar had een vervelende stem. Tegenspeelster SIimone Renant was toen madame Jacque, meen ik.
En nog dit : wat beslist opvalt in de film, is de belichting van de personages. Best knap. Het verhoogt de expressiviteit van de scène.