• 158.048 films
  • 9.626 series
  • 28.727 seizoenen
  • 607.278 acteurs
  • 352.924 gebruikers
  • 8.841.693 stemmen
Avatar
 
banner banner

Lovers (1999)

Drama / Romantiek | 100 minuten
3,00 7 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: Dogme #5 - Lovers

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Jean-Marc Barr

Met onder meer: Élodie Bouchez, Sergej Trifunović en Jean-Christophe Bouvet

IMDb beoordeling: 6,2 (734)

Gesproken taal: Engels, Frans en Servisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Lovers

We volgen de ontluikende liefde tussen Dragan, een 25-jarige schilder uit Joegoslavie en Jeanne, een even oude Parisienne: hun ontmoeting, hun eerste nacht, hun geluk. Wanneer bij een identiteitscontrole blijkt dat Dragan illegaal in Frankrijk verblijft, komt hun liefde in gevaar. Dragan moet binnen drie dagen het land verlaten. Dragan en Jeanne beslissen echter om de wet te ontduiken en samen te blijven. Hiervoor moet hij onderduiken. Deze situatie versterkt hun liefde en ze leren een speciale vrijheid kennen wanneer ze bij elkaar zijn. Maar hun geluk kent een einde wanneer de politie Dragan opspoort.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 93.9

93.9

  • 3122 berichten
  • 4194 stemmen

Film met Elodie Bouchez, die o.a in La Vie Revee Des Anges speelde.

Dit is een dogme film, maar ik heb betere in die stijl gezien!

Verder wel mooi en romantisch, maar net genoeg voor drie sterren.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Nadat de twee hoofdpersonges elkaar gevonden hebben gebeurt er bitter weinig. De regisseur film in haast documentaire stijl; daartegenover is het tragische verhaal te hoogdravend, irrationeel en melancholiek, zodat het een niet zo interessant melodrama wordt.


avatar van Fransman

Fransman

  • 2721 berichten
  • 2084 stemmen

Kijken naar Élodie Bouchez is altijd een feest. Ze weet altijd een geloofwaardig personage neer te zetten. Verder kun je je verliezen in dat gezichtje. En ze heeft mooie borsten. Voor de rest ben ik het wel eens met gauke. Inderdaad, nadat ze voor elkaar gevallen zijn, gebeurt er in feite niet veel meer. Al moet ik zeggen dat ik ook wel in spanning zat of hij niet gepakt zou worden, en hoe zij dat ongeleide projectiel (Dragan) weet te handelen. Oké, tikje hoogdravend allemaal. Maar haar verdriet als hij weg is, is wel authentiek. Kijk ik vind het wel een lul (prachtige rol trouwens van Sergej Trifunovic), maar zij houdt van hem. Daarom heet deze film ook Lovers.

Wat is hier trouwens Dogma aan?