• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.010 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.602 stemmen
Avatar
 
banner banner

All the Notes (2004)

Documentaire | 70 minuten
2,50 1 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 70 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Chris Felver

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot All the Notes

Een documentaire over de media-schuwe jazz-legende Cecil Taylor. In enkele onthullende gesprekken met regisseur Chris Felver legt deze bloot welke factoren een belangrijke rol hebben gespeeld in zijn ontwikkeling als jazz-muzikant.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van JJ_D

JJ_D

  • 3815 berichten
  • 1344 stemmen

Ontzettend goedkoop gedraaide documentaire over jazz-legende Cecil Taylor. Absoluut onesthetisch, maar wel verhelderend wat betreft de persoonlijkheid van de man.

Wie nog niet weet hoe gek die kerel precies is, komt met 'All the Notes' zeker tot een aantal verrassende ontdekkingen. Eentje daarvan is de uitspraak: "I build my own chords. Not with structures or with a certain distance between the notes...but just with the notes that I like." Daar gaat alle jazz-theorie!