• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.269 stemmen
Avatar
 
banner banner

USB (2009)

Actie | 95 minuten
3,08 6 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titel: U.S.B.

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Shutaro Oku

Met onder meer: Kazushi Watanabe, Nao Omori en Kaori Momoi

IMDb beoordeling: 5,6 (35)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot USB

Yuichiro (Kazushi Watanabe) studeert voor dokter, zodat hij later de praktijk van zijn recent overleden vader kan overnemen. Als hij gokschulden opbouwt krijgt hij te maken met de lokale yakuza familie Ohashi-gumi. Wanhopig laat hij zich in met een gevaarlijk experiment geleid door zijn neef Shunichi (Nao Omori), waarin de deelnemers aan hoge doseringen radioactieve straling worden blootgesteld.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

Dit lijkt me een interessante film.

Trailer.


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

Voor geïnteresseerden:

MovieMeter Pakketservice


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Goh, die Oku Shutaro is toch wel de moeite gebleken. Net als Kain no Matusei is dit een mix van psychologisch drama en wetenschappelijke thriller of is nu juist meer politiek of is het in de kern een familiedrama (van de zoon wordt immers verwacht dat hij als zijn vader wordt)? Het geheel leidt tot een delirium van sferen, indrukken en ontwikkelingen. Qua scenario/opbouw en sommige technische zaken (zoals geluid) is Oku prima, maar visueel of vooral uiterlijk ziet deze film er helaas ook nogal goedkoop en amateuristisch uit.