• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.323 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kolme Viisasta Miestä (2008)

Drama | 105 minuten
3,17 3 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: Three Wise Men

Oorsprong: Finland

Geregisseerd door: Mika Kaurismäki

Met onder meer: Kari Heiskanen, Pertti Sveholm en Timo Torikka

IMDb beoordeling: 6,7 (569)

Gesproken taal: Fins

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kolme Viisasta Miestä

Drie mannen drinken op Kerstavond in een bar: Matti's vrouw heeft een kind gekregen, maar hij denkt dat zijn vriend Erkki de vader is; Erkki zelf overweegt zelfmoord vanwege zijn voortslepende ziekte en hun oude vriend Raumo is toevallig in de stad om daar te ontdekken dat zijn ex-vrouw zelfmoord heeft gepleegd. Eigenlijk was het Matti's plan om Erkki vanavond te vermoorden voor zijn achterbakse bedrog, maar nu ze Raumo zijn tegengekomen veranderen de plannen ietwat.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Groenteboer

Groenteboer

  • 9 berichten
  • 51 stemmen

Grappige en enigzins droevige film. Ik neem aan dat er veel geïmproviseerd is door de acteurs. Ik vond het verhaal goed in elkaar zitten, alhoewel het zich bijna compleet afspeelt in de bar waardoor er niet veel afwisseling is. Maar ik vond de film waardig om te zien: 3,5*