• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.976 gebruikers
  • 9.370.399 stemmen
Avatar
 
banner banner

Blonde Comet (1941)

Actie / Romantiek | 67 minuten
2,17 3 stemmen

Genre: Actie / Romantiek

Speelduur: 67 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William Beaudine

Met onder meer: Virginia Vale, Robert Kent en Barney Oldfield

IMDb beoordeling: 4,8 (132)

Gesproken taal: Engels, Frans, Italiaans en Zweeds

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Blonde Comet

Europa, eind jaren 30. Beverly ‘Blonde Comet’ Blake is de dochter van een Amerikaanse autobandenfabrikant Cannonball Blake, die veel succes heeft als autocoureur tijdens de races in Italië, Frankrijk en Duitsland. Daarna keert Beverly terug naar de Amerikaanse racecircuits. Ze ontmoet tijdens een race Jim Flynn, een andere topautocoureur en tevens haar rivaal. Desondanks worden beiden verliefd op elkaar. Beverly ziet af van deelname aan ‘THE BIG RACE’ en geeft Jim de eer de race te winnen. Jim’s overwinning lijkt ook een overwinning voor een nieuw type carburateur te zijn, die hij heeft uitgevonden en betekent misschien ook een overwinning voor Beverly’s vader Cannonball, die speciale banden voor Jim’s racewagen heeft ontwikkeld.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Antoon

Antoon

  • 120 berichten
  • 5298 stemmen

Het verhaal mag dan niet veel om het lijf hebben, maar voor autosportfans is het gebruikte stock footage materiaal van echte races (inclusief sommige fatale ongelukken) interessant en spectaculair te noemen. De film begint met opnamen van Grand Prix races van voor het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, zoals de Grand Prix van Tripoli en Monaco. De term "Formule 1" werd overigens pas geïntroduceerd in 1950. Een vrouw die haar mannetje staat in de autosport is echt niet zo ver gezocht. Zo was de Italiaanse Maria Teresa de Filippis de eerste vrouwelijke Formule 1- coureur, hoewel ze maar drie keer van start ging in een Formule 1 race. Ze nam ook deel aan heuvelklimmen, lange afstandsraces en sportscarraces. In 1959 reed ze voor het team van Jean Behra. Maar toen deze dodelijk verongelukte op de Duitse AVUS-ring, hing ze haar helm aan de wilgen. Ze overleed op 8 januari 2016 op 89 jarige leeftijd. De Amerikaanse race-pionier Barney Oldfield speelt zichzelf.