• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.793 stemmen
Avatar
 
banner banner

Coming Soon (2008)

Horror | 95 minuten
3,19 67 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Thailand

Geregisseerd door: Sopon Sukdapisit

Met onder meer: Chantavit Dhanasevi

IMDb beoordeling: 6,0 (3.474)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Coming Soon

"When the movie ends it's not really the end."

Chain, een jonge filmoperateur, besluit om samen met Yod een nieuwe horrorfilm illegaal op te nemen. Chain valt in slaap tijdens de vertoning en wordt wakker om te ontdekken dat Yod al weg is, zonder zijn camera mee te hebben genomen. Chain begint nu bang te worden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Verrassend sterke Thaise horror,

Over het algemeen doen Thaise horror films het wel goed bij mij, en deze is daarop zeker geen uitzondering.

Alles behalve, dit is toch wel één van de betere.

Het is een typische geest film, al zul je daarbij weer denken aan een bleke vrouw met lang zwart haar, maar dat is hier niet zo!

En dat maakt het toch wel beter, ik ken dat nou onderhand wel, wat je hier krijgt te zien is iets meer de Hollywood achtige kant op, verminkt (Deed me denken aan wrong turn) en gestoord.

Verhaal is leuk, en daarbij krijg je een toffe locatie (Bioscoop) waarin het zich voor een groot deel afspeelt.

Het begint meteen goed, niks geen op gang komen, je word er echt midden in gegooid.

En met een hoog tempo draaft de film door, en de schrik-momenten volgen elkaar op, de één iets origineler dan de ander.

Hij duurt slechts 80minuten, die aanvoelen als een half uurtje, voor je het weet zit het erop.

En natuurlijk zit er een plot twist in, die overigens ook aardig is gevonden!

Erg geslaagd dus, verbaast me dat er nog geen reacties zijn, op imdb ook al zo weinig, terwijl dit toch niet onderdoet voor de meer bekendere films, zeker een kans geven!

4*


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Beter dan verwacht.

Weer eens een Aziatische horror zonder een bleek meisje met gitzwart haar. Leuk voor de afwisseling, want die bleke meisjes ken ik nu intussen wel. Hier is de geest verminkt, en uit op de wraak! (duh!)

De setting is in ieder geval goed. Een bioscoop; grote, donkere zalen en lange, nauwe gangen met felle TL-buizen. Het acteerwerk is behoorlijk en de film is nog verrassend spannend. Dit komt vooral door de beklemmende sfeer, zenuwslopende scenes en hier en daar een goed getimed schrikeffect, hoewel het niet 100% werkte bij mij. Het verhaaltje stelt ook niet zo veel voor al is de plotwending, hoewel ik het al een beetje zag aankomen, toch best sterk te noemen.

De geest ziet er dus goed (slecht) uit hoewel ik tegen het einde aan een beetje moest denken aan Evil Dead taferelen, wat hier natuurlijk ongepast is. Erg sterke scene trouwens waarin Shomba werd opgehangen.

Verder duurt de film precies lang genoeg. Kortom; geslaagde horror.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

Zeer aardige horror en sterk en goed uitgewerkt verhaal.

Het acteren is ook goed gedaan.

4 sterren


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Aardige tussendoortje.

Opent ook erg prettig, maar verzandt al snel in clichématigheid. Het leentje-buur komt vooral uit de Japanse hoek.

Het verhaal is simpel en doeltreffend. Helaas ook rommelig en voorzien van wisselvallig acteerwerk. E.e.a. is overigens erg prettig geschoten.

De audiotrack/ soundmix is er eentje om je oren bij af te likken.

Redelijk.


avatar van perceived

perceived

  • 1781 berichten
  • 5601 stemmen

Aardig.

Wat rommelig uitgewerkt maar keek lekker weg en kent een sterke sfeer. 6/10*


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

Het valt me de laatste tijd op dat de mensen uit Thailand ook wel goed zijn in het horror genre.

Coming Soon bewijst dit maar weer eens met een leuk probleem van de laatste tijd, namelijk het illegaal opnemen van films in de bioscoop en ditmaal dus de nieuwste horrorfilm waar toch iets goed mee mis is.

Sowieso is het echt leuk om te zien dat een (horror)film zich - voor het grootste gedeelte - eindelijk eens een keer afspeelt in een bioscoop. Met de daarbij behorende grote, donkere zalen en toch wel het beklemmende ervan.

Daarnaast is de geest dit keer niet een standaard bleek meisje met lang zwart haar, maar dit keer een vrouw die zwaar verminkt is.

De schrikmomenten zijn wel goed, alleen soms ietwat rommelig en de film speelt ook duidelijk leentjebuur. Maar dit deert allemaal niet echt, want met een tijdsduur van ruim 80 minuten en aardig wat schrikmomenten heb je een prima horrorfilm waar je je zeker mee kan vermaken.

3,0 Sterren.


avatar van Halcyon

Halcyon

  • 9952 berichten
  • 0 stemmen

Oerdegelijke Thaise horrorfilm die qua uitwerking doet denken aan de eerste golf Japanse spookfilms, maar dankzij een origineel scenario toch een eigen identiteit verworven heeft. De openingscène is meteen raak. Het vervolg is iets minder spectaculair, maar de afwikkeling van het verhaal kent een aangenaam tempo met af en toe een gruwelijke of spannende scène. Het feit dat het overgrote deel van de film zich afspeelt in de bioscoopzaal/projectiekamer is opmerkelijk. Het witte doek waarop de zogezegd vervloekte horrorfilm geprojecteerd wordt laat een extra dimensie toe, namelijk het samenvloeien van realiteit en fictie op een inventieve manier. Helaas hebben de enge scènes niet altijd de gewenste impact, daarvoor is de opbouw soms te slordig of zijn de schrikmomenten meestal te voorspelbaar. Gelukkig is het uitgangspunt griezelig genoeg om dit deels te ondervangen zodat Coming Soon als geheel tot één van de betere exemplaren in het subgenre gerekend kan worden.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11408 berichten
  • 6711 stemmen

Mwa.

Coming Soon was een film die me in het begin even verraste toen het bleek dat de film voor een deel in de bioscoop plaatsvond. Ik ben dol op films die zich in de bioscoop afspelen, al brak dat biosgevoel hier niet al te veel door. Niettemin was het een vermakelijke film geworden die de zoveelste geestenfilm betreft vanuit Thailand.

Deze film kent een redelijk interessant concept dat op een erg onrustige manier wordt verteld. Er gebeurt van alles binnen deze film en na een tijdje kon ik het even niet meer bijhouden. De regie neemt totaal geen rust, dat wel voordelig kan zijn maar dat hier niet is. Het voelt gewoon onrustig aan in plaats van adrenalinevol of met een lekker hoog tempo.

Cinematografisch niet de knapste film. Een beetje doffe kleuren, en een grijzige uitstraling. De horror wordt nooit super spannend in beeld gebracht ondanks een aantal aardige schrikmomenten en ongemakkelijke foto's. De passie voor de horror was er wel, maar regisseur Sukdapisit wil het allemaal iets te graag waardoor hij er een verhaal doorheen jast dat rustiger uitgewerkt had moeten worden.

Pas in de tweede helft lijkt te lijn echt duidelijk te worden en dat is er eentje die niet al te origineel meer is. Deze film is eigenlijk gewoon nog een moordgeestfilm, niet bijster origineel meer en buiten de snelheid waarmee het hier gebracht wordt worden er geen vernieuwende elementen aan toegevoegd in Coming Soon.

Wel kijkt het aardig weg en zijn de scenes die zich in de bioscoop afspelen leuk te noemen. Ook blijven de locaties binnen deze film prachtig om tegenaan te kijken. Heerlijke landschappen eigenlijk, alleen jammer dus dat ze er geen spannende horrorfilm in konden regisseren. Maar goed, dit resultaat is niet slecht, maar op z'n beurt ook niet goed.