• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.047 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.710 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cooking Up a Tribute (2015)

Documentaire | 83 minuten
2,88 4 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 83 minuten

Alternatieve titel: Cooking Up a Tribute - The Latin Way

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Luis Gonzalez en Andrea Gómez

Met onder meer: Joan Roca i Fontané, Josep Roca i Fontané en Jordi Roca i Fontané

IMDb beoordeling: 7,0 (33)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cooking Up a Tribute

Cooking Up a Tribute vertelt het avontuur van het 'beste restaurant ter wereld' - El Cellar de Can Roca in Girona, Spanje. Dit restaurant sloot in 2014 voor vijf weken haar deuren om 'on tour' te gaan. In hun reis door vier Amerikaanse landen brengt het gehele team van El Cellar de Can Roca een eerbetoon aan de Mexicaanse, Peruaanse en Colombiaanse keuken door ter plekke hun eigen interpretatie te geven aan lokale ingrediënten en tradities.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van david bohm

david bohm

  • 3074 berichten
  • 3439 stemmen

Heb hier van genoten. Een interessant onderwerp koken en eten en drinken wordt bedocumentarieerd.

Er is weinig aandacht voor de personen behalve misschien voor de sommelier Josep Roca die voor de troepen uit wordt gestuurd want het draait eigenlijk alleen maar om het eten.

Mooi om te zien met hoeveel toewijding en passie er gewerkt wordt tijdens dit project. Ook is het een en ander fraai in beeld gebracht. De heren Roca komen op mij over als sympathieke kerels en hoe de leerlingen van de plaatselijke horeca opleidingen erbij worden betrokken is ook top. Van sommige leden van de brigade had ik best meer willen weten maar de focus ligt dus echt op het eten.