• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.963 gebruikers
  • 9.370.069 stemmen
Avatar
 
banner banner

Four Girls in White (1939)

Komedie / Drama | 73 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 73 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: S. Sylvan Simon

Met onder meer: Florence Rice, Una Merkel en Ann Rutherford

IMDb beoordeling: 6,1 (309)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Four Girls in White

"When these girls take your pulse they capture your heart as well!"

Norma Page, haar zus Patricia, Gertie Robbins en Mary Forbes zijn vier jonge vrouwen, die een driejarige opleiding tot verpleegkundige volgen. Eén van de aanstaande verpleegkundigen, Norma Page, wil graag een briljante, maar ook aantrekkelijke arts trouwen, zoals haar opleidingsarts dr. Stephen 'Steve' Melford, maar dan wordt ze verliefd op de rijke 'playboy' Robert 'Bob' Maitland. Een ernstig treinongeval heeft grote gevolgen voor de romance tussen Norma en Bob.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Gertie Robbins

Patricia 'Pat' Page

Mary Forbes

Dr. Stephen 'Steve' Melford

Robert 'Bob' Maitland

Express, an Orderly

Miss Tobias

Miss Bennett

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dutchfan

Dutchfan

  • 1576 berichten
  • 754 stemmen

We volgen 4 jonge vrouwen in hun opleiding tot verpleegster.

Hoofdfiguur is Norma Page (Florence Rice) , die samen met haar jongere zus Patricia (Ann Rutherford) de opleiding gaat volgen.

De andere zusters zijn Gertie Robbins (Una Merkel=erg goede comedienne) en Mary Forbes (de knappe actrice Mary Howard)

Norma is stilletjes meer geinteresseerd in een van de rijke mannelijke patienten die regelmatig in het ziekenhuis liggen, maar tijdens haar opleiding ontpopt zich meer en meer als een goede verpleegster en wordt ze verliefd op een "arme" dokter(Alan Marshall).

Als ze echter een schartijke patient(Kent Taylor)ontmoet,besluit ze toch met hem er vandoor te gaan en dat heeft verstrekkende gevolgen.

=========

Deze film overstijgt het bouquet-reeks niveau en is vrij goed gemaakt.

Het slot van de film is overigens nagelbijtend spannend.

Er wordt erg goed geacteerd, naast Florence Rice, die echt de hoofdrol speelt is ook Jessie Ralph als strenge hoofdzuster erg goed.