• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ashita E no Yuigon (2007)

Drama | 110 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titel: Best Wishes for Tomorrow

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Takashi Koizumi

Met onder meer: Makoto Fujita, Richard Neil en Sumiko Fuji

IMDb beoordeling: 6,6 (538)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ashita E no Yuigon

Japan, na het einde van de Tweede Wereldoorlog. De Japanse luitenant Tasuku Okada wordt voor het gerecht gesleept vanwege de door hem gepleegde oorlogsmisdaden. Ondanks de aantijgingen ondergaat hij de rechtszaak met veel trots.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Tasuku Okada

Joseph Featherstone

Richard Burnett

Col. Louis Rapp

Hidemi Machida

Kazuko Moribe

Aiko Mizutani

Haruko Okada

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Ashita E no Yuigon is een rechtszaakdrama, waar ik aanvankelijk weinig affectie voor voelde. Tamelijk Amerikaans en klassiek geschoten film, edoch met veel Japanse trekjes. De rechtszaken zelf vond ik niet altijd even boeiend om volgen, het is de rechtschapenheid van luitenant Okada die doorheen de film mooi wordt verbeeld. Ingetogen geschoten, veel bruin van kleur, met vooral violen ter begeleiding. De manier waarop Okada zijn lot inziet en hier volkomen vrede mee sluit is toch wel bijzonder. Vooral de gevangenisscènes en enkele gezichtsuitdrukkingen van vrouw en kinderen die dit toch tot een memorabele film maken.