• 15.821 nieuwsartikelen
  • 178.403 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.649 acteurs
  • 199.112 gebruikers
  • 9.378.137 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sweet Sugar (1972)

Actie / Drama | 90 minuten / 78 minuten (VHS)
2,32 11 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 90 minuten / 78 minuten (VHS)

Alternatieve titels: Captive Women 3 / Chaingang Girls / She Devils in Chains / Hellfire on Ice / Hel voor Verdoemde Vrouwen

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michel Levesque

Met onder meer: Phyllis Davis, Ellaraino en Angus Duncan

IMDb beoordeling: 5,1 (981)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sweet Sugar

"Bitter Days...Sweet Nights"

Sugar is een prostituee die opdraait voor een corrupte politicus. Tijdens haar rechtszaak komt ze er achter dat het geen nut heeft om in hoger beroep te gaan, en gaat ze akkoord met een gevangenisstraf. Ze wordt ter werk gesteld bij een chain-gang, die wordt geleid door de beruchte Dr. John, een psychopaat die medische experimenten uitvoert op de gevangenen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Dertien in een dozijn flauwe vrouwengevangenis film, die met name vanwege de fraaie rondborstige Phyllis Davis (in de rol van Sugar) het aankijken nog enigszins waard is.

Het hele verhaal is natuurlijk te belachelijk voor woorden en is ook regelmatig saai en langdradig. Qua uitvoering (visueel, zeker de landschappen, zag het er niet onaardig uit) valt het nog enigszins mee en de film wist me zelfs nog wat te boeien waardoor ik maar weinig heb zitten vooruit te spoelen. De gevangene fraaie vrouwen staan natuurlijk centraal in deze film en sommigen zijn natuurlijk ook bloot (wel maar zeer beperkt) te bewonderen. Uiteraard tijdens een korte douche scene welke in elke vrouwengevangenisfilm zit. Met name als Phyllis Davis uit te kleren gaat (dit is wel pas na circa 40 minuten voor het eerst), is het genieten geblazen.

Uiteraard worden de vrouwen niet goed behandeld in de gevangenis (worden o.a. lastig gevallen door de bewakers en krijgen zweepslagen) en ondergaan ze seksuele medische experimenten bij de psychopaat Dr. John (gespeeld door Angus Duncan, een betere naam voor hem zou zijn geweest Anus Duncan ). Ook krijgen ze in één scene te maken met opgefokte katten en moeten ze ook werken op het platteland waardoor ze nog wat geld verdienen om spullen (voornamelijk verzorgingsspullen) te kopen. Uiteraard proberen sommige vrouwen (in dit geval Phyllis Davis) te ontsnappen, maar dit lukt in eerste instantie niet. Op het einde wordt het zelfs wat grof (o.a. de vingers afgehakt van een bewaker die later ook nog een zwaard in zijn buik krijgt) en wordt het brute regime van Dr. John (die uiteindelijk ook doodgaat) tot een stop gezegd en ontsnappen de meiden.

Ach veel stelt het allemaal niet voor en de cast is ook niet hoogstaand, maar deze film is wel leuk om eens gezien te hebben (hij duurt ook maar iets van 85 minuten).

P.S. wel geinig dat ik als eerste een stem mag uitbrengen en een bericht mag schrijven over deze film. Veel meer zullen er waarschijnlijk niet meer volgen, op een paar diehards na die ook graag naar dit soort films kijken.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10044 berichten
  • 6180 stemmen

Och het viel nog wel mee. De film moet het vooral hebben van de luchtige aanpak ondanks het wrede gegeven en natuurlijk de opvallende mooie voorgevel van Phyllis Davis ( Sugar ) die tijdens een scène in de douche en wanneer ze een bewaker weet te verleiden in de slaapkamer van Dr.John te bekijken valt. Pamela Collins wil ik ook niet tekort doen want die is ook af en toe bloot te bewonderen. Blijkbaar ook op een zeer jonge leeftijd ( 25 jaar ) overleden, ...zelfmoord. Het verhaal stelt weinig voor, maar de luchtigheid ervan kan ik nog wel appreciëren. Daarentegen verdwijnt natuurlijk alle spanningskracht ondanks toch een paar kills, maar er wordt vaak gekozen voor het simpel gegeven rond een bewaker die allerlei verleidingstechnieken wilt aanleren en zichzelf telkens belachelijk maakt. Soms ook heel flauw. Maar ook de rest kunt je niet ernstig nemen, bijvoorbeeld de vrouwen hebben voldoende wapens (kapmessen, gestolen revolvers) om zich te beschermen, de seksfeestjes buiten, voldoende mogelijkheden om te ontsnappen, een gevangene die iets met geesten heeft, een poema die er ergens loopt, onderlinge ruzies...allemaal te bizar om te omschrijven. 5/10


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8938 stemmen

Verrassend geestig WiP-film amusement. The Big Doll House(1971) was een regelrechte grindhouse-hit. Niet gek dat andere maatschappijen mee wilden liften op dat succes. Het was uitermate slim om scriptschrijver Don Spencer (die ook de bovengenoemde film schreef) deze te laten maken. Nu veranderd aan dat script natuurlijk niet veel! Het grote verschil is misschien wel dat de meeste WIP-filmdecors als bananenrepubliek plaatsvonden in de Filippijnen en dat deze als locatie Costa Rica had. De film bezit verder alle elementen die bij dit soort Jungle-vrouwen-in-de-gevangenis horen. In een mum van tijd worden Sugar (Phyllis Davis,), een gekleurde dame en een hele groep andere meisjes achterin de laadbak van een vrachtwagen geladen voor transport naar de suikerplantage. Waarna alle vakjes kunnen worden afgevinkt; De douchescène, vechtende meisjes, een geseling, een lesbische scene, martelingen, handtastelijke bewakers en een perverse kamparts die experimenteert. Toch blijft de toon overal speels, het weet zelfs de standaard genre-martelingen omzeilen. Er was een orgasme-marteling-machine van dr. John waarbij Sugar kortsluiting veroorzaakt of een uitzinnige scène waarin gevangengenomen meisjes worden bekogeld met door ziekte geïnfecteerde poesjes! En bovendien was het met enige regelmaat nog aardig bloederig! Dat en de gekheid maken van deze film toch prima entertainment!