• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.991 gebruikers
  • 9.371.052 stemmen
Avatar
 
banner banner

Diary of Beloved Wife - Diary of Devoted Wife (2007)

Drama / Erotiek | 68 minuten
1,50 2 stemmen

Genre: Drama / Erotiek

Speelduur: 68 minuten

Alternatieve titel: 愛妻日記 ~重松清「愛妻日記」より~

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Toshiki Sato

Met onder meer: Masahiro Toda en Shoko Nagai

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Diary of Beloved Wife - Diary of Devoted Wife

Een jong paartje ziet kinderen als de manier om hun liefde vorm te geven. Als dat echter door een probleem met het zaad van hem niet lukt en zij toch bij elkaar willen blijven, zullen ze een andere manier moeten vinden. De vrouw geeft het startschot door aan hun deurklink handboeien te hangen. Voor de met een schuldgevoel worstelende man begint een zoektocht naar wat zijn vrouw echt gelukkig maakt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van -fal

-fal

  • 2028 berichten
  • 2290 stemmen

Low-budget film die eigenlijk bestaat uit een reeks seksscènes, maar toch is het wat mij betreft geen porno. Je kijkt naar mensen die seks met elkaar hebben en gespeeld worden door acteurs die hun rol serieus nemen, niet naar mensen die seksuele handelingen verrichten om de kijker op te winden. Het dramatisch gegeven is mager, maar zet wel een serieuze sfeer. De soms tamelijk kinky handelingen worden behoorlijk expliciet, maar ook erg droog gebracht, waardoor het geheel toch iets geloofwaardigs krijgt en soms grappig of vertederend is.