• 15.760 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.020 gebruikers
  • 9.372.704 stemmen
Avatar
 
banner banner

Los Tiempos de Pablo Escobar (2012)

Documentaire / Misdaad | 88 minuten
2,60 5 stemmen

Genre: Documentaire / Misdaad

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Colombia

Geregisseerd door: Alessandro Angulo

IMDb beoordeling: 6,8 (276)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Los Tiempos de Pablo Escobar

Het verhaal van een van de beruchtste drugssmokkelaars aller tijden, met onder meer nog nooit eerder getoonde beelden en persoonlijke getuigenissen. Wanneer zijn kartel ongeveer 60 miljoen dollar per dag opbrengt, is Pablo Escobar een van de rijkste en tegelijkertijd een van de meest meedogenloze mannen ter wereld. De drugsbaron bouwt vervolgens verder aan zijn imperium. Iedereen die in zijn weg staat, wordt omgekocht of vermoord.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van david bohm

david bohm

  • 3074 berichten
  • 3439 stemmen

Typische talking heads documentaire met veel oud-politici en als opvallendste figuur Popeye een van de beruchte sicarios die zijn zegje doet. Voor degenen die Narcos volgen biedt het weinig nieuwe inzichten.

Wel een genuanceerd verhaal over de heer Escobar waarbij de man als psychopaat wordt neergezet. Lijkt mij redelijk accuraat.