

Genre: Familie / Komedie
Speelduur: 98 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Canada
Geregisseerd door: James Orr
Met onder meer: Chris Kattan, Matthew Knight en Patrick Swayze
IMDb beoordeling:
4,7 (2.422)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Christmas in Wonderland
Drie kinderen en hun vader gaan kerstinkopen doen in een supermarkt en vinden aldaar vals geld. Ze besluiten te helpen om de oplichters te achterhalen en ze ontwaken op eerste kerstdag, waarna ze ontdekken dat de kerstman echt bestaat.
Externe links
Acteurs en actrices
Wayne Saunders
Brian Saunders
Mary Saunders
McLoosh
Ginger Peachum
Leonard Cardoza
Sheldon Cardoza
Danny Saunders
Santa
Shane
Video's en trailers
Reviews & comments

Jurado
-
- 203 berichten
- 551 stemmen
http://www.imdb.com/title/tt0991150/trailers-me60019718
Lijkt mij behoorlijk kansloos... Grappig dat Preston Lacy een rol als schurk heeft.

hanna_23
-
- 30 berichten
- 592 stemmen
Niet bepaald sterk acteerwerk, en het kleine stukje "Noordpool" zag er echt slecht uit. Ik denk dan ook dat dit vooral voor kinderen tot een jaar of 10 nog wel een aardige film kan zijn, maar daar houdt het ook wel ongeveer op.

Norma
-
- 3463 berichten
- 5088 stemmen
Dit is denk ik wel één van de grootste mislukkingen op kerstfim-gebied. Een dom plot, nog dommere personages (bovendien zelden zoveel dramatisch slecht acteerwerk in één film gezien) en een totaal gebrek aan kerstsfeer. (of een shoppingmall met een paar kerstbomen en een tropisch zwembad moet warme gevoelens bij je oproepen) Het enige "wonderlijke" aan deze film is hoe ze in vredesnaam zo'n wanproduct hebben kunnen maken.

tcdaizz
-
- 97 berichten
- 137 stemmen
In tegenstelling tot de reacties die ik gelezen had, vond ik dit wél een hele leuke kerstfilm!
Hij heeft iets weg van home alond vond ik.. Erg grappig en leuke acteurs! Is het kijken wel waard!

Mr. Chiel
-
- 935 berichten
- 3154 stemmen
Niet echt een film met veel kerstsfeer, maar op zich wel vermakelijk. Heeft inderdaad wel iets weg van Home Alone. Zeker leuk voor de kids. *3
De 10 seconde 3d animatie... dat hadden ze echt moeten vervangen door wat beters of echte mensen. Dat was echt zo slecht!

Turkeyloverz
-
- 4239 berichten
- 1459 stemmen
Dit is denk ik wel één van de grootste mislukkingen op kerstfim-gebied. Een dom plot, nog dommere personages (bovendien zelden zoveel dramatisch slecht acteerwerk in één film gezien) en een totaal gebrek aan kerstsfeer. (of een shoppingmall met een paar kerstbomen en een tropisch zwembad moet warme gevoelens bij je oproepen) Het enige "wonderlijke" aan deze film is hoe ze in vredesnaam zo'n wanproduct hebben kunnen maken.
Ik heb me wel erger zitten irriteren om het acteerwerk, totaal niet om aan te zien. En mensen die dit met Home Alone vergelijken, mogen hun mond spoelen. Het kan misschien zo zijn dat de maker een soortgelijk film heeft proberen te maken, maar dat mislukt op alle fronten.

stinissen (crew films & series)
-
- 22060 berichten
- 64476 stemmen
Film die aardig begint om daarna steeds verder af te zakken , ben gek op herstfilms maar deze was niet echt bijzonder.

rotjuh
-
- 100 berichten
- 77 stemmen
Het is geen onaardige film, een wat voorspelbaar plot.
Overduidelijk dat de regiseur hier en daar wat Home Alone probeert te dupliceren.
De cast is echter niet echt overtuigend in die rol.
Acteerwerk is zowizo niet erg sterk (ook niet van Patrick)
Verder zie ik het vooral als een reclame bord voor Admonton Mall en zou me niks verbazen als dat de initiatief nemers zijn geweest voor de film.
Als je niet teveel op voorhand verwacht zul je er toch wel een leuke avond aan hebben.

Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
Zoals hierboven al eerder vermeld, heeft deze film inderdaad wel wat weg van Home Alone. Eén van de meest grappige scene's vond ik dat Preston Lacy(van Jackass) de schaduw van die hond zag en het uitschreeuwde van angst. Die jongen ook en dat ze beide wegrennen. Grappig dat Preston die jongen dan voorbij rent .
Leuk voor een keertje, maar daar blijft het ook wel bij...
2,5*

margo1
-
- 105 berichten
- 576 stemmen
Bij lange na geen hoogvlieger, maar gewoon een leuke kerstfilm om met het de hele familie te kijken.

Friday the 13 th
-
- 2540 berichten
- 1940 stemmen
Eén van de laaste films waar Patrick Swayze in mee heeft gespeeld. Christmas in Wonderland is een leuke familiefilm. De kinderen nemen vooral het voortouw in deze film. Het is overduidelijk voor een jonger doelpubliek gemaakt. Alles ligt er een beetje te dik boven op. Carmen Electra in een superhero outfit, de twee klungelige broers, de commissaris met geheugenproblemen... misschien niet meteen de meest boeiende taferelen voor volwassenen. Ook de CGI elven waren nogal misplaatst.
En doch was deze kerstfilm best wel een meevaller. De locaties was echt de max. Moest ik ooit de kans krijgen , zou ik echt dit winkelcentrum gaan bezoeken. Zoiets zouden ze in België/Nederland ook moeten hebben.

harm1985
-
- 526 berichten
- 503 stemmen
Pretentieloos, maar wel heel erg slecht. Aan Patrick Swayze is duidelijk gene groot acteur verloren gegaan, al heeft hij maar een klein rolletje. Plot is simpel en hopeloos achterhaald, eigenlijk niet meer dan een goedkope Home Alone Rip-off.

Decec
-
- 6620 berichten
- 8322 stemmen
Een redelijk komedie/misdaad/familie film...
Geschikt voor jonge kinderen...
Redelijk verhaal...
Redelijk acteerwerk...
Bekende acteur Patrick Swayze (overleden)...
Ook een bekende jonge acteur Cameron Bright ...
Vrolijk muziek (Dolby Digital)...
Mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Het laatste nieuws

De tien best beoordeelde films van de jarige Ellen Burstyn (91)

Waargebeurde dramafilm 'Dark Waters' met Mark Ruffalo nu te zien via NPO Start

BBC-presentator steekt middelvinger op naar camera tijdens journaal, biedt nu excuses aan

Mysteryfilm 'A Haunting in Venice' van Kenneth Branagh vanaf vandaag te huur op Pathé Thuis
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.