Volledige cast van Kill Bill: Vol. 1
Hier vind je een overzicht van de cast van de film Kill Bill: Vol. 1 uit het jaar 2003, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Kill Bill: Vol. 1-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Regisseurs
Quentin Tarantino
Regisseur
Kazuto Nakazawa
First Assistant Regisseur
Kennedy Taylor
First Assistant Regisseur
Jonathan Tex Levitt
Second Assistant Regisseur
Ryan Tighe
Additional Second Assistant Regisseur
William Paul Clark
Assistant Regisseur
Heather I. Denton
Second Second Assistant Regisseur
Mizuho Nishikubo
Second Unit Regisseur
Texas Dave
Third Assistant Regisseur
Schrijvers
Uma Thurman
Characters
Quentin Tarantino
Characters
Acteurs & actrices
Uma Thurman
Beatrix "The Bride" Kiddo
Lucy Liu
O-Ren Ishii
Vivica A. Fox
Vernita Green
Daryl Hannah
Elle Driver
David Carradine
Bill
Michael Madsen
Budd
Julie Dreyfus
Sofie Fatale
Chiaki Kuriyama
Gogo Yubari
Shin'ichi Chiba
Hattori Hanzo
Chia-Hui Liu
Johnny Mo
Michael Parks
Earl McGraw
Michael Bowen
Buck
Jun Kunimura
Tanaka
Kenji Ohba
Bald Guy (Sushi Shop)
Yuki Kazamatsuri
Proprietor
James Parks
Edgar McGraw
Sakichi Satô
Charlie Brown
Jonathan Loughran
Trucker
Yoshiyuki Morishita
Tokyo Business Man
Tetsuro Shimaguchi
Crazy 88 #1 (Miki)
Kazuki Kitamura
Crazy 88
Yoji Tanaka
Crazy 88
Sō Yamanaka
Crazy 88
Juri Manase
Crazy 88 #6 (Girl)
Akaji Maro
Boss Ozawah
Goro Daimon
Boss Honda
Shun Sugata
Boss Benta
Zhang Jinzhan
Boss Orgami
Hu Xiaohui
Young 88 (Spanked Boy)
Ambrosia Kelley
Nikki Bell
Sachiko Fujii
The 5, 6, 7, 8's
Shu Lan Tuan
Okinawa Airline Ticket Agent
Ai Maeda
O-Ren (anime sequence) (stemrol)
Naomi Kusumi
Boss Matsumoto (anime sequence) (stemrol)
Hikaru Midorikawa
Pretty Riki (anime sequence) (stemrol)
Issey Takahashi
Crazy 88
Artistieke vormgeving
Eriko Miyagawa
Art Department Assistant
Juning Li
Art Department Assistant
Gretchen Engel
Art Department Coordinator
Shou Tajima
Art Department Manager
Hidefumi Hanatani
Art Direction
Daniel Bradford
Art Direction
Minoru Nishida
Art Direction
Cao Juiping
Art Direction
Lu Yo Lui
Art Direction
Satoko Saito
Assistant Art Regisseur
Edward J. Borasch Jr
Assistant Property Master
Kei Itsutsuji
Assistant Set Designer
Ellen C. Troy
Construction Buyer
John Stone
Construction Coordinator
Jeff Plauster
Construction Foreman
Phill Zagajewski
Creative Regisseur
Norm Hvam
Graphic Designer
Steve Borgese
Greensman
Laurel Pickering
Lead Painter
Brett C. Smith
Leadman
Marie Healy
Location Scout
Michael Spitaletto
Painter
David Wasco
Production Design
Yohei Taneda
Production Design
Ayako Sakahara
Production Illustrator
Steve Joyner
Property Master
Sandy Reynolds-Wasco
Set Decoration
Yoshihito Akatsuka
Set Decoration
Takashi Sasaki
Set Designer
Peter Davidson
Set Designer
Mary Saisselin
Set Designer
David Ladish
Set Dresser
Elizabeth Norton
Standby Painter
Marcus Epps
Swing
Camera
Melanie C. Brown
Assistant Camera
Greg Fausak
Best Boy Grip
Julie Helton
Camera Loader
Jessica Miglio
Camera Production Assistant
Robert Richardson
Director of Photography
Antonio V. Garrido
Dolly Grip
Jamie Felz
First Assistant Camera
Bruce Del Castillo
Grip
Herb Ault
Key Grip
Jasmine Yuen Carrucan
Second Assistant Camera
Larry McConkey
Steadicam Operator
Andrew Cooper
Still Photographer
Kostuum & make-up
Kumiko Ogawa
Costume Design
Catherine Marie Thomas
Costume Design
Mark Zunino
Costume Design
Alexander AD
Costume Design
Helen Monaghan
Costume Supervisor
Daniel Grant North
Costume Supervisor
Lisa Bojarski
Costumer
Noriko Watanabe
Hairstylist
Ilona Herman
Hairstylist
Emanuel Millar
Key Hair Stylist
Debbie Zoller
Key Makeup Artist
Heba Thorisdottir
Makeup Department Head
Scott Patton
Makeup Designer
Kanani Wolf
Set Costumer
Howard Berger
Special Effects Makeup Artist
Greg Nicotero
Special Effects Makeup Artist
Christopher Allen Nelson
Special Effects Makeup Artist
Jake McKinnon
Special Effects Makeup Artist
Norman Cabrera
Special Effects Makeup Artist
Jake Garber
Special Effects Makeup Artist
Amy Lin
Wardrobe Assistant
Victoria Wood
Wigmaker
Crew
D.A. Young
Additional Music
Vincent Joseph Flaherty
Armorer
Alan Schwartz
Assistant Craft Service
Archie Hankins
Carpenter
Paul Abraham
Craft Service
Robert Aaron Brown
Driver
Rob Moses
Fight Choreographer
Howard Berger
Makeup Effects
Greg Nicotero
Makeup Effects
Don Feeney
Picture Car Coordinator
Ian Elias
Post Production Assistant
Peter Mavromates
Post Production Supervisor
Rome Duval
Propmaker
Jennifer A. Bolitho
Scenic Artist
Elida Cerda
Set Medic
Stephen Dudycha
Set Production Assistant
John Hartigan
Special Effects Coordinator
Corey Pritchett
Special Effects Coordinator
Jack Jennings
Special Effects Technician
Leslie Yeransian
Stand In
Keith Adams
Stunt Coordinator
Michiko Nishiwaki
Stunt Double
Zoë Bell
Stunt Double
Monica Staggs
Stunt Double
Angela Meryl
Stunt Double
Shauna Duggins
Stunt Double
Ming Qiu
Stunt Double
Lisa McCullough
Stunt Double
Jody Hart
Stunt Driver
Ty Williams
Stunt Driver
James Logan
Stunts
Spencer Sano
Stunts
Sho Brown
Stunts
Satya Bellord
Stunts
Charlie Estepp
Stunts
Gary Fry
Stunts
Junichiro Aki
Technical Advisor
Robert Rodriguez
Thanks
Peter Bogdanovich
Thanks
Bruce Callahan
Transportation Co-Captain
Derek Raser
Transportation Coordinator
Will Casey
Unit Publicist
Ken Lesco
Utility Stunts
Glenn Cannon
Video Assist Operator
Filmbewerking
Greg D'Auria
Assistant Editor
Jennifer Hall Lee
Digital Intermediate
Stephanie Ito
Digital Intermediate Producent
Sally Menke
Editor
Joan Sobel
First Assistant Editor
Aaron Denenberg
Negative Cutter
Verlichtingstechnieken
Khan Griffith
Electrician
Ian Kincaid
Gaffer
Preston A. Adams
Lighting Technician
John R. Manocchia
Rigging Gaffer
Carlos Escobar
Rigging Grip
Productie
Hiroyuki Nakano
Accountant
Jerry Carville
Assistant Accountant
Carlos A. Aragon
Assistant Location Manager
Rachael Lin Gallaghan
Assistant Production Coordinator
Rui Kuroki
Assistant Production Manager
Kwame Parker
Associate Producent
Koko Maeda
Associate Producent
Dede Nickerson
Associate Producent
Johanna Ray
Casting
Jerome Ro Brooks
Casting Assistant
Julie Dreyfus
Casting Associate
David Greenbaum
Executive Assistant
Harvey Weinstein
Executive Producer
Bob Weinstein
Executive Producer
Mitsuhisa Ishikawa
Executive Producer
Erica Steinberg
Executive Producer
E. Bennett Walsh
Executive Producer
Rich King
Extras Casting
Beverly Jusi
First Assistant Accountant
Ryutaro Ishimori
Key Production Assistant
Akira Morii
Location Manager
Douglas Dresser
Location Manager
Edward Poveda
Payroll Accountant
Ted Gidlow
Post Production Coordinator
Lawrence Bender
Producent
Katsuji Morishita
Producent
Katsumi Furuhashi
Production Accountant
Go Abe
Production Assistant
Jennifer S. Deayton
Production Coordinator
Motoki Ishida
Production Manager
Sue Smith
Production Secretary
Sean Carville
Second Assistant Accountant
Andrew Blau
Travel Coordinator
Cornelia Ryan
Unit Production Manager
Arturo del Río
Unit Production Manager
Geluid
Greg Steele
ADR Mixer
Roger Morris
ADR Recordist
Hugh Waddell
ADR Supervisor
Mike Hurst
Assistant Sound Editor
Tom Hartig
Boom Operator
Michael Hertlein
Dialogue Editor
Frederick H. Stahly
Dialogue Editor
Katrina Siegmund
Dialogue Editor
Branden Spencer
First Assistant Sound Editor
James Moriana
Foley Artist
Jeffrey Wilhoit
Foley Artist
Craig S. Jaeger
Foley Editor
Nerses Gezalyan
Foley Mixer
Wendi Morris
Music Coordinator
Jay B. Richardson
Music Editor
Michelle Silverman
Music Supervisor
Mary Ramos
Music Supervisor
RZA
Original Music Composer
Mark Ulano
Production Sound Mixer
Daniel R. Kerr
Sound
Harry Cohen
Sound Designer
Peter Michael Sullivan
Sound Designer
Bob Beher
Sound Editor
Dino Dimuro
Sound Effects Editor
John Bires
Sound Engineer
Eddie Bydalek
Sound Mix Technician
Michael Minkler
Sound Re-Recording Mixer
Scott Martin Gershin
Supervising Sound Editor
Wylie Stateman
Supervising Sound Editor
Adam Blantz
Utility Sound
Speciale effecten
Mitsuo Iso
Animation
Sushio
Animation
Mahiro Maeda
Animation
Shin'ya Ôhira
Animation
Keiichi Sasajima
Animation
Yasunori Miyazawa
Animation
Hideki Takahashi
Animation
Eiji Ishimoto
Animation
Takaaki Yamashita
Animation
Katsuhito Ishii
Animation Regisseur
Yutaka Sakamoto
Animation Manager
Shou Tajima
Character Designer
Kelly Bumbarger
Digital Compositors
Jason Gustafson
Special Effects Supervisor
Jaime Norman
Visual Effects Production Manager
Frankie Chung
Visual Effects Supervisor
Tommy Tom
Visual Effects Supervisor