• 15.758 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.019 gebruikers
  • 9.372.663 stemmen
Avatar
 
banner banner

Carnívoros (2013)

Horror | 52 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 52 minuten

Alternatieve titel: The Spanish Chainsaw Massacre

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Manolito Motosierra

Met onder meer: Nereida López, Dani Mesado en Óscar Gisbert

IMDb beoordeling: 4,5 (91)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Carnívoros

"They are going to eat your balls"

Een heavy metal band, The Metal Dicks, zijn aan het toeren om hun eerste plaat te promoten. Wanneer hun busje een lekke band krijgt, moeten ze de nacht in een klein stadje doorbrengen. De volgende dag viert het stadje feest. De burgemeester vraagt de band mee te doen met de festiviteiten. De band gaat ermee akkoord, niet wetende wat voor gevaren dat met zich meebrengt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4772 berichten
  • 1431 stemmen

2001 Maniacs (2005) gecombineerd met Mil Gritos Tiene la Noche (1982) ? Klinkt in ieder geval zeer tof.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7281 berichten
  • 0 stemmen

jordandejong wat hebben die 2 films met Carnívoros te maken?

Of wat is de bedoeling ervan?


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

jordandejong schreef:

Klinkt in ieder geval zeer tof.

Inderdaad. Kwam hem een tijdje terug voor €15 tegen bij Zavvi, durfde het er toen nog niet op te gokken. Dit soort Spaanse low budget regisseurs maken in ieder geval vaak leuker werk dan die ''stijlvolle'', slome degelijkheid die het land kenmerkt. Zowel deze als zijn Corpse Grinders 3 ( !!) doen me denken aan werk zoals Mucha Sangre (2002) . ERG de moeite waard.


avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4772 berichten
  • 1431 stemmen

mcdaktari schreef:

jordandejong wat hebben die 2 films met Carnívoros te maken?

Of wat is de bedoeling ervan?

Plot klinkt als 2001 Maniacs (buitenstaanders die in een klein stadje deelnemen aan festiviteiten die blijken te bestaan aan het afslachten van buitenstaanders). Mil Gritos Tiene la Noche (1982) noem ik omdat dat eveneens een Spaanse film is die op de Texas Chainsaw Massacre inspeelde met de tagline 'You don't have to go to Texas for a chainsaw Massacre', net zoals de alternatieve titel, Spanish Texas Chainsaw Massacre, van deze film. Vandaar


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7281 berichten
  • 0 stemmen

Oke, bedoelde je het zo. Ik ken die 2 films niet. Maar Carnivoros lijkt me nou niet bepaald een hoogvlieger. Maar wat betreft Spaanse films, die verrassen me toch regelmatig.