• 15.802 nieuwsartikelen
  • 178.295 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.895 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Vie avec Mon Père (2005)

Komedie / Drama | 105 minuten
2,73 13 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: Life with My Father

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Sébastien Rose

Met onder meer: Raymond Bouchard, David La Haye en Hélène Florent

IMDb beoordeling: 6,4 (266)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Vie avec Mon Père

Paul en Patrick zijn broers, maar ze hebben alleen hun familienaam Agira gemeenschappelijk. De zorgeloze levensgenieter Paul werkt zonder veel succes aan een roman en leeft op kosten van zijn vriendin. Patrick, de manager van een farmaceutisch bedrijf, heeft zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven volledig onder controle. Op een warme herfstavond duikt hun vader François Agira - ooit een succesvol schrijver - opnieuw op. François Agira ziet er haveloos uit, zit financieel compleet aan de grond en is lichamelijk gebroken. Terwijl de drie mannen noodgedwongen onder hetzelfde dak wonen, proberen de broers hun vader van de volledige ondergang te redden.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7271 stemmen

Schijnbaar weinig fans van deze film in Nederland....nou ja hier komt ie dan de positieve recensie.

Eerste deel is een vrij uitbundig deel waarin de yuppie-zoon noodgedwongen intrekt bij zijn Jan Cremer-vader en Herman Brusselmans-broertje.

In het tweede deel slaan ziekte en aftakeling toe en worden de broers gedwongen samen te zorgen voor hun aftakelende vader.

Nogal zuur/zuinigjes ontvangen op MovieMeter maar wat mij betreft is er helemaal niks mis met deze warme, goed gefilmde en geacteerde tragi-komedie uit Quebec.

Blijft uit de valkuil van overdreven sentiment en we horen The Tragically Hip voorbij komen op de soundtrack.