• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.277 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sex, Politics & Cocktails (2002)

Komedie / Romantiek | 90 minuten
1,17 3 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Julien Hernandez

Met onder meer: Julien Hernandez en Marisa Petroro

IMDb beoordeling: 4,2 (233)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sex, Politics & Cocktails

Werk vinden in de filmwereld blijkt niet mee te vallen. De jonge Sebastian is een Cubaanse immigrant die zich nestelt in L.A.. Al snel krijgt hij een opdracht van een producer. Drie documentaires maken over het datinggedrag van enkele homo's en lesbiennes. In het begin ziet hij dat allemaal niet zitten maar bij nader inzien denkt hij toch zijn missie tot een goed einde te brengen. Hij is immers zelf homo en het is dan ook een klein kunstje om zich iets dieper in het milieu te begeven. Na wat research kan hij toch enkele mensen samenbrengen. Sebastian laat ieder zijn verhaal doen en krijgt soms verbijsterende dingen te horen. Ondertussen krijgt de jonge filmmaker flashbacks vanuit zijn eigen verleden die best eens in het rijtje kunnen passen tussen de andere verhalen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Waarschijnlijk is $22.770 niet genoeg geld om een goede film te maken. Dan kun je het maar beter laten, want met dit resultaat is het slechts weggegooid geld. Het armoedige script moet wel ontaarden in een onbenullig verhaal. De stereotype personages zijn oppervlakkig en ongeloofwaardig en het camerawerk is uitermate slecht. Julien Hernandez ziet er tenminste nog aantrekkelijk uit.