• 15.791 nieuwsartikelen
  • 178.169 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.054 gebruikers
  • 9.374.070 stemmen
Avatar
 
banner banner

Oscuro Animal (2016)

Drama | 107 minuten
3,38 16 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 107 minuten

Oorsprong: Colombia

Geregisseerd door: Felipe Guerrero

Met onder meer: Marleyda Soto en Luisa Vides Galiano

IMDb beoordeling: 6,4 (272)

Gesproken taal: Spaans

Releasedatum: 27 april 2017

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Oscuro Animal

Het verhaal van drie vrouwen die noodgedwongen hun huizen ontvluchten in een door oorlog verscheurde regio van Colombia. Angst speelt de hoofdmoot in hun tocht door de jungle richting de rand van Bogotá. Hier zullen zij de kracht moeten verzamelen om een nieuw bestaan op te bouwen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Richardus

Richardus

  • 2129 berichten
  • 1197 stemmen

Dit ziet er intrigerend uit.


avatar van HK Senator

HK Senator

  • 666 berichten
  • 1559 stemmen

Traag maar een waarheidsgetrouw beeld van het leven van sommige vrouwen. Vreselijk...


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Aangekocht door MOOOV Film Distribution. Release: vanaf 27 april 2017 in de bioscoop


avatar van TornadoEF5

TornadoEF5

  • 5616 berichten
  • 1726 stemmen

Nogal een pretentieus ogende trailer, maar enkele shots trekken de aandacht wel. Ik kan deze morgen en overmorgen zien, maar ik denk toch dat ik het zal laten schieten.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5810 berichten
  • 5402 stemmen

In Oscuro Animal trachten drie vrouwen te overleven in de nasleep van de Colombiaanse burgeroorlog. Spreken doen ze niet, hun namen verneem je pas als de aftiteling loopt. Op een rauwe, zware en onverbloemde manier laat regisseur Felipe Guerrero zien dat het verwerken van leed misschien nog wel meer vergt van een mens dan het doorstaan ervan.

Misschien is Guerrero’s insteek enkel beeldtaal te gebruiken in retrospectief nét iets te gewaagd, getuige ook de wat dik aangezette symboliek (gebroken barbiepoppen). De drie actrices spelen hun rollen echter uitstekend, en de urgentie van deze film is in het licht van de schrijnende (historische) werkelijkheid zonder meer gewaarborgd.

Volledige recensie


avatar van Mads Smikkelsen

Mads Smikkelsen

  • 525 berichten
  • 2977 stemmen

Waarom melden mensen hier dat ze een film NIET gaan zien???