• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.078 films
  • 12.209 series
  • 33.979 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.874 stemmen
Avatar
 
banner banner

Joyride (1977)

Avontuur / Roadmovie | 92 minuten
3,06 9 stemmen

Genre: Avontuur / Roadmovie

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joseph Ruben

Met onder meer: Desi Arnaz Jr., Robert Carradine en Melanie Griffith

IMDb beoordeling: 5,7 (610)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 19 juni 1980

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Joyride

"It was fun... while it lasted!"

Vier verveelde teenagers uit Los Angeles: Scott (Desi Arnaz Jr), John (Robert Carradine), Cindy Young (Anne Lockheart) en Susie (Melanie Griffith) stelen per ongeluk een lijkauto en besluiten naar het noordelijkste puntje van Amerika te gaan. In Alaska aangekomen hebben ze geen geld meer en door de kou gedwongen, breken ze een huis in.

logo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9958 berichten
  • 4649 stemmen

Elk decennium heeft zo zijn verloren generatie. Een nog erg jonge Melanie Griffith in een roadmovie over drie jongeren die hun dromen in Alaska willen verwezenlijken. De reis loopt snel uit de hand wanneer ze bestolen worden en ze moeten voortdurend op zoek gaan naar geld. Dat gaat van supermarkt-diefstallen, zeikwedstrijden tot een regelrechte holdup met gijzelaar.
Veruit het sterkst is de jaren '70 sfeer, met muziek, oude Amerikaanse wagens, brede broekspijpen. Liefhebbers van deze jaren zitten goed. Het verhaal zelf verveelt vlug en gaat nergens heen : het is een opeenvolging van verschillende avonturen en situaties waarin dit trio belandt. Een portret van een jeugd en een land die hun idealen verliezen.

Een obscuur en moeilijk te vinden filmpje in ieder geval... zal wel door niet meer dan een paar duizenden mensen bekeken zijn op deze planeet.


avatar van Basto

Basto

  • 11929 berichten
  • 7402 stemmen

Uitgebracht op nli ray door Vinegar Syndrome


avatar van Basto

Basto

  • 11929 berichten
  • 7402 stemmen

Roadmovie over drie jongeren (toen al) die niet langer achter de lopende band in de fabriek willen werken (succes Trump met het tot weer leven brengen van de industrie) en hun geluk in Alaska willen beproeven. Film heeft weinig om het lijf maar als pluspunten het 70’s sfeertje in Alaska en de jinge Mellanie Griffith.

3*