• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.146 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.067 stemmen
Avatar
 
banner banner

Poupées d'Argile (2002)

Drama | 100 minuten
3,00 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titels: Arais al Tein / Clay Dolls

Oorsprong: Tunesië / Frankrijk / Marokko

Geregisseerd door: Nouri Bouzid

Met onder meer: Ahmed Hafiene, Oumeyma Bel Hafsia en Lotfi Abdelli

IMDb beoordeling: 7,1 (82)

Gesproken taal: Arabisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Poupées d'Argile

De veertigjarige Berber Omrane, voormalig huisbediende, wordt bemiddelaar van de dienstmeisjes. Hij brengt hen van zijn geboortedorp, dat bekend staat om zijn handige vrouwen en voor de techniek van het pottenbakken, naar de nieuwe rijke families die zich in de zogenaamde betere wijken van de hoofdstad hebben gevestigd.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Intrieste film over het lot van jonge meisjes die, vanuit het Tunesische platteland, in feite om den brode van hun familie, geronseld worden om te worden "tewerkgesteld" in de grootstad.

Geluk vinden ze er helaas niet.

De voor hen ongewone omgeving, gebrek aan vrijheid biedt hen alleen maar een erg onzekere toekomst, als ze bovendien niet volledig ten gronde gaan als slachtoffer van onverschilligheid, machtsmisbruik en uitbuiting.

Wellicht uit het leven gegrepen en dus wel interessant. De onwesterse aanpak maakt de film misschien wat ongewoon in opbouw en manier van uitdiepen van karakters en situaties.