ad
  • 139.981 films
  • 6.692 series
  • 20.281 seizoenen
  • 435.529 acteurs
  • 282.234 gebruikers
  • 8.114.143 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Tomorrow Is Forever

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Tomorrow Is Forever uit het jaar 1946, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Tomorrow Is Forever-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Irving Pichel

Irving Pichel

Director
John Sherwood

John Sherwood

Assistant Director

Schrijvers

Lenore J. Coffee

Lenore J. Coffee

Screenplay
Gwen Bristow

Gwen Bristow

Writer

Acteurs & actrices

Claudette Colbert

Claudette Colbert

Elizabeth Hamilton
Orson Welles

Orson Welles

John Andrew MacDonald
George Brent

George Brent

Lawrence Hamilton
Lucile Watson

Lucile Watson

Aunt Jessica Hamilton
Richard Long

Richard Long

Drew Hamilton
Natalie Wood

Natalie Wood

Margaret Ludwig
John Wengraf

John Wengraf

Dr. Ludwig
Sonny Howe

Sonny Howe

Brian Hamilton
Ian Wolfe

Ian Wolfe

Norton
Joyce Mackenzie

Joyce Mackenzie

Cherry Davis
Jesse Graves

Jesse Graves

Ambrose
Henry Hastings

Henry Hastings

Daniel
Boyd Irwin

Boyd Irwin

Dr. Callan
Tom Wirick

Tom Wirick

Pudge Davis
Jack Cheatham

Jack Cheatham

Policeman
Lois Austin

Lois Austin

Woman
Charles D. Brown

Charles D. Brown

Immigration Officer
Mike Donovan

Mike Donovan

Conductor
Jessica Grayson

Jessica Grayson

Servant
Milton Kibbee

Milton Kibbee

Baltimore Postman
Anne Loos

Anne Loos

Freckled-Face Nurse
Thomas Louden

Thomas Louden

Englishman on Ship
Irving Pichel

Irving Pichel

Radio Commentator (Voice)
Gary Pietila

Gary Pietila

Baby Drew in Elizabeth's Lap
Douglas Wood

Douglas Wood

Charles Hamilton
Leonard Carey

Leonard Carey

Hamilton Employee
Jeffrey Sayre

Jeffrey Sayre

Hamilton Employee
Lane Chandler

Lane Chandler

Hamilton Lab Technician
Lane Watson

Lane Watson

Hamilton's Secretary
Sam Wren

Sam Wren

Hamilton's Secretary
Libby Taylor

Libby Taylor

Hamilton's Maid
Betty Greco

Betty Greco

Girlfriend
Barbara Bletcher

Barbara Bletcher

Girlfriend
Marguerite Campbell

Marguerite Campbell

Girlfriend
Helen Gerald

Helen Gerald

Girlfriend
Anne Howard

Anne Howard

Girlfriend
Bobbie Brooks

Bobbie Brooks

Girlfriend
Nena Ruth

Nena Ruth

Girlfriend
Evan Thomas

Evan Thomas

Ship's Doctor
Carmen Beretta

Carmen Beretta

Ship's Passenger
Carli Elinor

Carli Elinor

Ship's Passenger
Louis Lowy

Louis Lowy

Ship's Passenger
Charles H. Faber

Charles H. Faber

Ship's Passenger
Rudolf Myzet

Rudolf Myzet

Ship's Passenger
Tina Menard

Tina Menard

Ship's Passenger
Lala Detolly

Lala Detolly

Ship's Passenger
Loulette Sablon

Loulette Sablon

Ship's Passenger
Catherine Savitsky

Catherine Savitsky

Ship's Passenger
Waclaw Rekwart

Waclaw Rekwart

Ship's Passenger
Count Stefenelli

Count Stefenelli

Ship's Passenger
Amzie Strickland

Amzie Strickland

Ship's Passenger
Hilda Tanzler

Hilda Tanzler

Ship's Passenger
William Dyer Jr.

William Dyer Jr.

Fraternity Boy
Jack Lindquist

Jack Lindquist

Fraternity Boy
Michael Sloane

Michael Sloane

Fraternity Boy
Frank Chalfant

Frank Chalfant

Fraternity Boy
Buster Phelps

Buster Phelps

Fraternity Boy
Eugene Taylor

Eugene Taylor

Fraternity Boy
Bob Tidwell

Bob Tidwell

Fraternity Boy
Frank Wyrick

Frank Wyrick

Fraternity Boy

Artistieke vormgeving

Wiard B. Ihnen

Wiard B. Ihnen

Production Design

Camera

Roy Clark

Roy Clark

Additional Camera
Joseph A. Valentine

Joseph A. Valentine

Director of Photography

Kostuum & make-up

Jean Louis

Jean Louis

Costume Design
Gustaf Norin

Gustaf Norin

Makeup Artist

Filmbewerking

Ernest J. Nims

Ernest J. Nims

Editor

Productie

David Lewis

David Lewis

Producer

Geluid

Paul Neal

Paul Neal

Music
Louis Forbes

Louis Forbes

Music Director
Bernhard Kaun

Bernhard Kaun

Orchestrator
Max Steiner

Max Steiner

Original Music Composer
Arthur Johns

Arthur Johns

Sound
Corson Jowett

Corson Jowett

Sound

Speciale effecten

Paul K. Lerpae

Paul K. Lerpae

Visual Effects