• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.048 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.000 gebruikers
  • 9.371.727 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yeoseonsaeng vs Yeojaja (2004)

Komedie | 119 minuten
3,38 8 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 119 minuten

Alternatieve titels: Lovely Rivals / Teacher VS Student / 여선생 VS 여제자

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Kyu-sung Jang

Met onder meer: Yum Jung-ah, Lee Se-young en Lee Ji-hoon

IMDb beoordeling: 6,6 (342)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Yeoseonsaeng vs Yeojaja

Yeo Mi-ok is lerares op een middelbare school, bekend om haar opvliegende karakter. Één van haar studenten, Ko Mi-nam valt voor de nieuwe zangleraar, waar ook Yeo Mi-ok een oogje op heeft en er ontstaat een strijd tussen de studente en de lerares om de zangleraar.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kwon Sang-choon

Mr. Principal

Mi-ok's mother

Man in TV drama

Traffic cop (onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Hemdale

Hemdale

  • 2222 berichten
  • 8824 stemmen

Een aantal dingen wat ze als leraar doen in deze film had in Nederland zeker niet door de beugel gekunt, maar goed dat ter zijde.

De film was op sommige momenten nog best vermakelijk, vooral in het begin wel, alleen op den duur werd het steeds erger qua voorspelbaarheid en het standaard Koreaans romantische/komedie style, niet echt positief voor mij eerlijk gezegd.

Ik durf nog net een 2,5* te geven.


avatar van Papigiulio

Papigiulio

  • 45 berichten
  • 83 stemmen

Wat hemdale al aangaf, zaten er wat scenes in deze film die echt op het randje zaten. Waar de film was verder wel aardig. Humor was wel wat slapjes en meer bedoelt voor het jongere publiek denk ik. Se-yeong Lee speelde weer een sterke rol als bijdehandje en wat meer attitude net als in de film "When i turned nine"


avatar van Alwin_

Alwin_

  • 104 berichten
  • 522 stemmen

Ik vond het een leuke film.

De relatie tussen kind - leraar is natuurlijk nogal wat vreemd, maar ik vond het wel prachtig hoe die kleine krullebol steeds op allerlei manieren haar lerares weer terug pakte. en uiteindelijk alles weer goed kwam


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Het onstuimige begin doet vermoeden, dat je hier te maken krijgt met een volbloed komedie. Dat valt evenwel nogal tegen. Zeker, er zitten nog een aantal komische scènes in, zoals de eerste kennismaking tussen de lerares en haar rebelse leerling (een geweldige scène), maar door de bank genomen is het een vrij ernstig verhaal over jaloezie en hoe dat uit de hand kan lopen. Jammer dat Jung-ah Yeom haar rol van lerares wat al te grappig probeert in te vullen. Het zal zo wel bedoeld zijn, maar die soms overdreven vertolking doet de film geen goed. Haar veel jongere rivale Se-yeong Lee steelt de show.