• 15.812 nieuwsartikelen
  • 178.349 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.533 stemmen
Avatar
 
banner banner

Paternal Instinct (2004)

Documentaire | 74 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 74 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Murray Nossel

Met onder meer: Daniel Bätscher, Andreas Rupprecht, Susanne Sachße

IMDb beoordeling: 7,3 (101)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Paternal Instinct

Softwareontwerper Mark en milieubeschermer Erik zijn al tien jaar bij elkaar en hebben besloten dat het tijd is om kinderen te krijgen. Ze voelen niets voor adoptie en zetten een advertentie op internet met een oproep voor een draagmoeder. Al snel reageert Wen, een getrouwde vrouw, moeder van een puberzoon én praktiserend heks. Na een eerste kennismaking met de beoogde moeder volgt een aantal inseminatiesessies, waarna Wen zwanger raakt. Paternal Instinct volgt de hoofdpersonen in dit emotionele proces op de voet gedurende twee jaar, een periode waarin voor alle betrokkenen liefde en verwijdering, vreugde en verdriet elkaar voortdurend afwisselen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Te zien op IDFA:

19/11, 12:15, FM Calypso

21/11, 18:00, City 3

24/11, 11:30, City 3


avatar van jassonn

jassonn

  • 5303 berichten
  • 3234 stemmen

Moet het niet Parental zijn?


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Paternal Instinct betekent vader instinct...


avatar van jassonn

jassonn

  • 5303 berichten
  • 3234 stemmen

Weer wat geleerd


avatar van Chantal1978

Chantal1978

  • 204 berichten
  • 375 stemmen

Een prachtige, ontroerende documentaire waar ik vanaf minuut 1 met fascinatie naar heb gekeken. De documentairemaker toonde een mooi en oprecht beeld van 2 moedige mannen verwikkeld in een emotioneel proces om ouders te worden met behulp van een ontzettend vreemde maar genereuze vrouw (de draagmoeder). De regisseur (Murray Nossel) was aanwezig en beantwoorde na afloop van de film vragen uit de zaal. Ik vind dit echt een aanrader!

4,5*