• 15.855 nieuwsartikelen
  • 178.554 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.327 acteurs
  • 199.158 gebruikers
  • 9.381.565 stemmen
Avatar
 
banner banner

Susan and God (1940)

Drama / Komedie | 117 minuten
3,00 1 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 117 minuten

Alternatieve titel: The Gay Mrs. Trexel

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: George Cukor

Met onder meer: Joan Crawford, Fredric March en Ruth Hussey

IMDb beoordeling: 5,9 (1.545)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Susan and God

"Saint... Or Screwball?"

Susan Trexel, een rijke society-dame, raakt tijdens een bezoek aan Europa fanatiek religieus. Na thuiskomst probeert ze al haar vrienden en bekenden te bekeren; met als enig resultaat dat ze gek van haar worden. Haar man Barrie en dochter Blossom hopen van ganser harte dat de rust in het gezin kan wederkeren. Barrie wil er zelfs de drank wel voor laten staan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van MarkAjx1

MarkAjx1

  • 247 berichten
  • 15817 stemmen

Vanaf het moment dat Susan bekeerd is, vrijwel meteen dus, en voordat ze weer wat bij zinnen komt vind ik dat de hoofdpersonage wel heel erg aan overacting doet. Je kunt misschien in 1 keer gelovig worden maar dit was wel heel erg overdreven hoe ze die rol speelde. Natuurlijk hoort dat bij komedie maar ik hou er niet zo van. Het komische kun je ook uit andere dingen halen lijkt me in plaats van dat overdreven acteren. Bovendien vond ik ik het ook erg lang duren voor een komedie met een simpel plot. Toch maakt het eind het dus een beetje goed weer en krijgt het toch nog 2*