• 15.813 nieuwsartikelen
  • 178.349 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.570 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Più Grande Rapina del West (1967)

Western | 107 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titels: The Greatest Robbery in the West / The Greatest Kidnapping in the West / Halleluja for Django

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Maurizio Lucidi

Met onder meer: George Hilton, Walter Barnes en Jack Betts

IMDb beoordeling: 5,5 (231)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Più Grande Rapina del West

Een bende rovers steelt een fortuin aan goud van een bank, en verbergt het vervolgens in een standbeeld van een lokale heilige. Wanneer de rovers de buit willen ophalen en verdelen krijgen zij onderling ruzie en maken van het stadje waar het standbeeld staat een waar slachtveld. Nadat ook de sheriff van het stadje wordt doodgeschoten gaat de plaatselijke alcohollist, Billy Rum, zich in de vete mengen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Billy 'Rum' Cooney / Django

Key Jarrett / Clay Thomas

Padre Santo / David Phaylard

Andreas / Yanaro

Sheriff Martin Cooney

Katie O'Brien

Sheriff Ray Norman

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Drs. DAJA

Drs. DAJA

  • 4355 berichten
  • 4515 stemmen

Toch een uitstekend vermakelijke spaghetti-western. De film is lekker sfeervol en ondanks dat ie niet zo lyrisch en uitbundig is als veel (betere) genregenoten toch nog zeer vermakelijk. De film blijft klein maar bevat heerlijk corrupte personages en is al met al zeer goed te kijken. Moet ook bekennen dat de Amerikaanse dub opmerkelijk goed is gedaan (ook qua spel) en de film is voorzien van een lekkere laid-back soundtrack. The Greatest Robbery in the West is een prima stukje western-entertainment.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

Deze vorige week bekeken, onder de titel Ein Halleluja für Django.

Film is voornamelijk erg luchtig van opzet, met hoofdrolspeler Hilton, die zijn rol en film niet al te serieus neemt en met B-acteur Betts als zijn voornaamste concurrent/opponent, met wie hij uiteindelijk samen spant tegen de boevenbende van Barnes.

Dit levert aardig wat spektakel en komische (bedoelde) scenes op, maar nergens stijgt het boven de middelmaat uit en is het niet bepaald een klassieker van het genre te noemen.

Wel wordt er veel in afgeknald en heeft de film behoorlijk wat vaart, dus echt vervelend wordt het nooit.

Helaas was de kwaliteit van de dvd (hoogstwaarschijnlijk van video opgenomen) niet bijster goed en met slechts Duitse audio, wat het er niet bepaald beter op maakte.

Een vijfje, ofwel 2,5 ster.