• 15.797 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.221 series
  • 33.995 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.662 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Amazing Bulk (2013)

Actie / Animatie | 76 minuten
0,92 6 stemmen

Genre: Actie / Animatie

Speelduur: 76 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lewis Schoenbrun

Met onder meer: Terence Lording, Shevaun Kastl en Randal Malone

IMDb beoordeling: 1,7 (4.518)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Amazing Bulk

"Don't get mad. Get PURPLE!"

Hannah is de dochter van een vader wiens bedrijf een serum ontwikkelt dat de spiergroei zou moeten bevorderen. Wanneer haar vader, generaal Darwin, het serum op zichzelf test gaat er iets gruwelijk mis. Met de hulp van het leger en zijn nieuw verworven superkrachten gaat hij op jacht naar dokter Kantlove en zijn mannen. Die willen namelijk hetgeen stelen dat hij geschapen heeft.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Henry 'Hank' Howard

Hannah Darwin

General Darwin

Dr. Werner von Kantlove

Lolita Kantlove

Det. Ray Garton

Det. Lisa Tuttle

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11392 berichten
  • 6704 stemmen

Ach.

Kon er eigenlijk heel stiekem nog wel om lachen. Kwalitatief uiteraard dramatisch en een film die op geen enkel vlak maar een beetje serieus te nemen is, maar ik kwam er beter doorheen dan oersaaie en serieuze trash. Deze film heeft dan op z'n minst het lef om zichzelf niet volkomen serieus te nemen.

Dat is maar goed ook, want wat je hier te zien krijgt is uiteraard op geen enkele manier filmisch acceptabel. Vreselijke effecten, afgrijselijke achtergronden en de acteurs zijn duidelijk maar binnen een enkele kamer geweest tijdens de opnames. Zodra er gerent moet worden, doen de acteurs alsof ze rennen terwijl een greenscreen de achtergrond laat bewegen. Het is vooral onbedoeld hilarisch.

Denk ook dat je deze film maar moet kijken met gezelschap, al lijkt het me niet vreemd als je uiteindelijk uit verveling opgeeft. De volgende blockbuster is uiteraard altijd de betere optie, deze film kijk je vooral om eens te kijken hoe absurd het allemaal wel niet is. En The Amazing Bulk schopt het daarin dan ook heel ver. Uiteindelijk krijg je bijvoorbeeld een minutenlang durende sequentie te zien waarin ruimteobjecten de liefde bedrijven. Ik zeg het maar even.

Ik moet zeggen dat het kort duurde en dat ik me ontzettend vermaakt heb, maar als ik het een hoger cijfer toeken dan dit zal ik ook aan mezelf gaan twijfelen. Erg slecht in elkaar gestoken, op bijna elk vlak onkundig en aardig idioot geschreven. Moet alleen wel zeggen dat die vriendin, Kastl, eigenlijk veel te goed acteert om in deze onzin mee te spelen.