• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.213 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.024 gebruikers
  • 9.372.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

Laughing at Life (1933)

Avontuur / Drama | 71 minuten
2,17 3 stemmen

Genre: Avontuur / Drama

Speelduur: 71 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ford Beebe

Met onder meer: Victor McLaglen en Conchita Montenegro

IMDb beoordeling: 5,2 (132)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Laughing at Life

"A Soldier of Fortune-A Price on his head!"

Op de vlucht voor de detective Mason en de Amerikaanse overheid vluchten de soldaat Dennis P. McHale en revolverheld Panchita naar Zuid-Amerika. Eenmaal in Zuid-Amerika besluiten zij een groep rebellen bij te staan in hun strijd tegen de corrupte overheid.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Dennis P. McHale / Burke / Captain Hale

Inspector Mason (as William Boyd)

Pat Collins / Mc Hale

Alice Lawton

Don Flavio Montenegro

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25163 stemmen

Een leuk avonturenfilmpje, ik vond hem alleen wat aan de korte kant. In het begin gaat het allemaal in sneltreinvaart, zo gaat hoofdrolspeler Victor McLaglen in een periode van 4 minuten de hele wereld over van Shanghai naar de Franse loopgraven tijdens WW1 tot eindelijk naar het (verzonnen) land in Zuid-Amerika waar de film zich afspeelt. Vanaf daar wordt de vaart er een beetje uit gehouden wat ook weer jammer is. De film heeft één heel groot pluspunt : Victor McLaglen ! Die man brengt zo'n fantastisch charisma op het scherm dat het heerlijk is om naar te kijken. Hij won trouwens 2 jaar na deze film de Oscar voor The Informer.

3 *** voor deze aangename film.