• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.195 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.936 gebruikers
  • 9.369.458 stemmen
Avatar
 
banner banner

Someone Is Watching (2000)

Thriller | 90 minuten
2,96 12 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Douglas Jackson

Met onder meer: Stefanie Powers, Margot Kidder en Mickey Toft

IMDb beoordeling: 5,3 (622)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Someone Is Watching

"In this house, no one is ever alone…"

Michelle Dupre en haar zoon Cory nemen hun intrek in hun nieuwe huis. Al vlug begint Michelle rare geluiden te horen in de woning. Ze krijgt het gevoel dat ze begluurd wordt. Om zichzelf en haar zoon te beschermen schakelt ze politiedetectieve Joe Carvelli in.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 007

007

  • 202 berichten
  • 170 stemmen

het is al een tijd geleden dat ik deze film gezien heb maar het is voor zover ik mij kan herrineren een erg goede thriller. Echt zo'n film waar je echt wel schrik van krijgt. het is een niet zo inteligent maar wel redelijk origineel plot. je word verschillende keren (of zeker 1 keer) op het verkeerde been gezet. Echt een goede Thriller, geen meesterwerk, maar ook geen misser. 3 sterren en half.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7578 berichten
  • 7487 stemmen

Lekker geheimzinnig filmpje, verveelt geen moment, kijkt lekker weg.


avatar van Clapboy

Clapboy

  • 311 berichten
  • 0 stemmen

Vond hem erg sfeervol en spannend. Vond Margot Kidder goed en erg grappig acteren. Zij is toch een beetje de originele scream queen vind ik. (sisters 1973) en (black Christmas 1974) en (the amityville horror 1979) allemaal classics waar ze de show steelt. Kreeg dat gevoel weer terug bij het zien van deze goede film.


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Ja kennen we het niet ; iemamd/een kind ziet /hoort/voelt een entiteit/ geest/ persoon in huis. De familie ontkent "je verbeeldt het je".."ja hoor doe hem de groeten". Zo'n film dus ,ware het niet dat het gammele verhaal gedragen wordt en meer dan dat , door twee uitstekende actrices; Margot Kidder en Stephanie Powers. De eerste steelt de show en draagt de film, en Powers is een goede actrice en bijzonder aantrekkelijk. Zit het eerste uur op 3,5* , alleen maar vanwege de actrices, vervolgens komt een erg slecht uren durend, laatste half uur.. 0,5* , wat ons verlost van het magere verhaal, en je een echte film op kunt zetten..

Om de kijkers in de bios of aan de dvd te houden; na een uurtje ligt Powers op bed, met haar blote benen wijd en een laken er tussen om haar ....te bedekken. ( 5*) Volledig onnodig, absoluut niet bij de film passend en erg goedkoop..(maar genoten...ik schrok wakker).

Dus 4:2 = 2*