• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.954 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.985 gebruikers
  • 9.370.851 stemmen
Avatar
 
banner banner

Spettri (1987)

Horror | 92 minuten
2,17 9 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titel: Specters

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Marcello Avallone

Met onder meer: John R. Pepper, Donald Pleasence en Trine Michelsen

IMDb beoordeling: 4,3 (799)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Spettri

"An unforgettable journey into the darkest reaches of terror."

Een groep archeologen vindt een mysterieuze catacombe onder het Mausoleum in de stad Rome. Hierbij komen kwade krachten vrij. Is dit het einde van de wereld?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van superhenkie

superhenkie

  • 107 berichten
  • 0 stemmen

Op de een of ander manier fascineerde deze film me al een hele tijd. Misschien is het de hoes, misschien de titel. Ik weet het niet. Onlangs gekeken en het resultaat is een slechte doch enigzins charmante film. Een beetje griezelen in de catacomben van Rome, Donald Pleasence die een beetje interessant loopt te doen en verder wat typisch italiaanse onzin.

Niet goed, wel vermakelijk voor de liefhebber.

3 sterren.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Duistere, (blauw)mistige, winderige, trashy catacombe. Typische (late 80's) Italiaanse trash! Charmant is inderdaad een treffende omschrijving. Loopt niet echt over van de gore (integendeel), maar moet het hebben van z'n herkenbare 80's synthesizer sound en sfeervolle, bovennatuurlijke oplevingen. Waarschijnlijk nogal 'saai' als het niet je cup of tea is en/of je er inmiddels al op uitgekeken bent. Ben benieuwd naar de andere van Avallone, Maya (1989) . Die nog helemaal niet ''ontdekt'' is.


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Meer dan redelijk durf ik deze Avallone toch niet te geven. Het is namelijk niet dat we dergelijke films voor het eerst zien waarin de windmachines en lightning fx overuren draaien om de sfeer van bovennatuurlijk bezig zijnde krachten op te wekken.
Verder was duidelijk het beschikbare budget niet al te hoog, daar het wezen beperkt blijft tot een klauw en een silhouet. Daarnaast bevat de film ook niet veel gore fx en de fx die erin voorkomen, flashen zo aan het oog voorbij.
Ach, eigenlijk valt er niet zo enorm veel met deze film te beleven als je het mij vraagt, maar ik heb nou eenmaal een zwak voor dergelijke '80s cheese. Neem daar nog eens een verdwaalde, als altijd sympathiek overkomende, Donald Pleasance bij en je hebt voor mij al film die redelijk het bekijken waard is.
Wel een film die zowel hier als op imdb wel wat meer aandacht zou mogen krijgen.