• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.421 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.772 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rajio no Jikan (1997)

Komedie | 103 minuten
2,96 13 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titels: Welcome Back, Mr. McDonald / ラヂオの時間

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kôki Mitani

Met onder meer: Jun Inoue, Yasukiyo Umeno en Kaoru Okunuki

IMDb beoordeling: 7,7 (2.301)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rajio no Jikan

In Radio no jikan wordt het script van een live radio-uitzending vlak voor het moment suprême veranderd door primadonna Nokko. Zij wijzigt haar karakter Ritsuko, een nederige vissersvrouw, in een mum van tijd in een advocate genaamd Mary Jane. De uitzending wordt een chaos waarin werkelijkheid en fictie dicht bij elkaar liggen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

Leuke vroege Mitani.

Je ziet hier al duidelijk de beginselen voor z'n latere werk. De grote cast, één centrale plek, één groot event en daarrond vanalles dat foutgaat. Iedereen die z'n eigen ding zo'n beetje doet, nogal wat drukte en ondanks de chaos loopt alles toch steeds net weer goed.

Je moet er een beetje van houden, ik vind het in ieder geval veel leuker dan de misverstanden-comedy, een broertje van dit soort humor. Verschil met Mitani's latere werk is dat dat wel een hoop filmischer is (en hij daar ook wel betere acteurs tot z'n beschikking had). Het is allemaal een beetje flauw op deze manier, maar de feel-good en goedlachsheid van deze productie werkt best aanstekelijk.

Fijne regisseur toch wel, ook fijn dat de film eens gewoon rond de 105 minuten hangt, zo kan ik dit soort werkjes ook eens gewoon in de week bekijken. Vind Mitani altijd wel oké, de rest van z'n oeuvre volgt vast ook nog wel (als er aan te komen valt ten minste).

3.0*