• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.366 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.673 stemmen
Avatar
 
banner banner

Zum Teufel mit der Penne (1968)

Komedie | 99 minuten
2,57 7 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 99 minuten

Alternatieve titel: Die Lümmel von der Ersten Bank, II. Teil

Oorsprong: West-Duitsland

Geregisseerd door: Werner Jacobs

Met onder meer: Peter Alexander en Heintje Simons

IMDb beoordeling: 5,4 (536)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Zum Teufel mit der Penne

De klas van Pepe Nietnagel komt onder leiding te staan van een jonge, sympathieke leraar. Tijdens een gezellig onderonsje met de klas vertelt de leraar dat hij eigenlijk een journalist is en dat hij materiaal verzamelt voor een documentaire over aartsconservatieve scholen. Als directeur Taft er achter komt, wil hij zich niet laten kennen en laat hij meteen een uitwisselingsstudent uit Nederland overkomen.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Pepe Nietnagel

Marion Nietnagel

Oberstudiendirektor Dr. Gottlieb Taft

Kurt Nietnagel

Studienrat Blaumeier

Studienrat Knörz

Studienrätin Pollhagen

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Een hele serie van deze Lümmel-films. Alleen deze gezien en dat vind ik wel genoeg. Dat ze gedateerd overkomen vind ik niet erg maar wel dat ze flauw zijn, de humor van de Duitsers soms.

Peter Alexander zingt wat bekende liedjes, Duitse covers lijkt me. Verder zingt Heintje achterelkaar Mama en Ich bau Dir ein Schloss en vond dit wel een verterend moment, een lichtpuntje in de film.