• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

Der Bunker (2015)

Komedie / Horror | 85 minuten
2,85 36 stemmen

Genre: Komedie / Horror

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titel: The Bunker

Oorsprong: Duitsland

Geregisseerd door: Nikias Chryssos

Met onder meer: Pit Bukowski, Daniel Fripan en Oona von Maydell

IMDb beoordeling: 6,1 (2.277)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Der Bunker

Een rustige, veilige, bij voorkeur saaie studentenkamer. Dat is het enige wat een jonge student zoekt. Hij denkt deze gevonden te hebben bij een gezin dat in een omgebouwde militaire bunker woont. Met vader en moeder en de jonge Klaus lijkt alles wel goed te zitten. Lijkt.. Achteraf gezien had het feit dat de familie in een bunker woont namelijk een belletje moeten laten rinkelen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10835 berichten
  • 8922 stemmen

Voor de duidelijkheid als je liefhebber bent van gore of een goede jump-scare, zelfs als je liefhebber bent van een verhaal die shockt naar een twist, dan is dit misschien niet de film die je zoekt. De genre-aanduiding is namelijk nogal onduidelijk er had ook SF kunnen staan? Maar wat is het wel? Tja het is een goede film, echter kan ik niet goed omschrijven waarom. Het zit vol met absurdistische humor. En ja die is goed! Maar er is niets schokkends aan de film, we zien wel een paar druppels bloed en een borstvoeding scene. Echter ook die zijn redelijk mak en gebeuren gewoon. Regisseur Nikias Chryssos doet daarom met de film iets goeds want ondanks er niets, of dan ook maar iets gebeurd blijft je gebiologeerd kijken. Dat is natuurlijk ook te danken aan de vier (of vijf ) acteurs. Verder moet de film het vooral hebben van het absurde "verhaal." Het laat zich misschien nog het meest vergelijken met de film "Dogtooth" Als je alleen al de zeer markante acteur Daniel Fripan, in de rol van Klaus, zie spelen: en vol-overtuigen zeggen dat hij de president van Amerika wordt. De film is met zijn absurdistische goede grappen en verhaal een entertainende leuke film geworden.


avatar van Baboesjka

Baboesjka

  • 891 berichten
  • 1921 stemmen

Aparte film. Ik bleef geboeid kijken. Het werd nergens saai. Ik had 'm al lang in de bibliotheek gezien en ik twijfelde of ik het wat zou vinden. Ik ben blij dat ik 'm nu eindelijk gezien heb. De film heeft een bizar en creepy sfeertje, de acteurs zitten goed in hun rol en het verhaal kijkt vlot weg. Qua humor en horror valt het mee, ik zou het ook niet 1,2,3 een komedie/horror noemen, al vond ik het soms best grappig en spannend. Als je van absurdistische films houdt, is het een aanrader. 4*


avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Dit was inderdaad een bizarre film. Niet echt een volbloed horror te noemen, maar er is wel voldoende mysterie aanwezig om er een beklemmend gevoel aan over te houden. De film duurt gelukkig niet zo lang, maar achteraf blijf je toch met een vreemd gevoel achter.

Mij boeien dergelijke films wel die eens buiten de lijntjes willen kleuren. Het personage Klaus alleen al, een dwerg die werd beschouwd als een normale 10-jarige. Eentje die ervan droomt om president van Amerika te worden. Of beter, wiens ouders dat verwachten. Geweldig grappig wordt het wanneer de student droog aanhaalt dat er wel wat meer nodig is dan alleen wat hoofdsteden te kennen...

Inderdaad niet zo makkelijk om te bepalen wat de film goed maakt. Hem afkraken is namelijk een stuk eenvoudiger en veiliger. Het zijn die kleine absurde dingen, de creativiteit van het gebeuren ook al gebeurt er niet zo heel veel. Je hebt telkens dat idee dat de climax nog moet komen. Die blijft echter wat uit, maar dat vond ik geenszins erg.