• 15.809 nieuwsartikelen
  • 178.340 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.427 stemmen
Avatar
 
banner banner

Party (1996)

Drama | 95 minuten
3,70 5 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Portugal / Frankrijk

Geregisseerd door: Manoel de Oliveira

Met onder meer: Michel Piccoli, Irene Papas en Sofia Alves

IMDb beoordeling: 6,3 (404)

Gesproken taal: Portugees en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Party

Leonor en Rogério zijn 10 jaar getrouwd. Leonor organiseert een tuinfeest in de tuin van haar man's schitterende paleisje bij Ponta Delgada op de Azoren, om het trouwfeest te vieren. In een opwelling besluit Leonor het feest te annuleren maar Rogério protesteert: het is onmogelijk omdat de invitaties al verzonden zijn en de eerste gasten zijn al gearriveerd op het eiland.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Querelle

Querelle

  • 6548 berichten
  • 4894 stemmen

Dit vind ik een type film dat eigenlijk het best bij de stijl van de Oliveira past. De film bestaat enkel uit 4 personages, 4 gesprekken en 2 locaties. Alles draait dus om de dialogen en de acteurs. Michel Piccoli is geweldig en bijzonder geloofwaardig als ouwe charmeur en het einde is het enige juiste.


avatar van beavis

beavis

  • 6627 berichten
  • 14803 stemmen

Rohmer meets Duras met eyes wide shut... of zoiets


avatar van Ataloona

Ataloona

  • 734 berichten
  • 4263 stemmen

Hmm, moet ik deze De Oliveira ook maar eens zien. Zijn andere ''dialoogfilm'' (O Passado e o Presente) is wel mijn favoriet. (heb ik net besproken trouwens)


avatar van Darbie

Darbie

  • 1519 berichten
  • 6022 stemmen

Ik heb Michel Piccoli nog nooit zulke slappe semi-filosofische onzin horen uitkramen als in deze film, die ik ,in het licht van het gemiddelde van 4,12 alhier, in zijn geheel erg vind tegenvallen.