• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.451 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.793 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Taste of Blood (1967)

Horror | 117 minuten
2,37 23 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 117 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Herschell Gordon Lewis

Met onder meer: Bill Rogers, Elizabeth Wilkinson en William Kerwin

IMDb beoordeling: 4,7 (760)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot A Taste of Blood

"A ghastly tale drenched with gouts of blood spurting from the writhing victims of a madman's lust!"

Een echtpaar krijgt een geheimzinnig pakje met daarin een paar flessen wijn en een briefje waarin staat dat ze een toast moeten uitbrengen op hun voorouders. De man drinkt van de wijn en verandert op slag in een vampier. Bovendien kan hij mensen hypnotiseren en al gauw heeft hij het op zijn echtgenote gemunt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

John Stone

Dr. Hank Tyson (as Thomas Wood)

Detective Crane

Lord Gold

Dr. Howard Helsing

Hester Avery

The Limey Seaman / Baron Khron (stemrol) (as Seymour Sheldon)

Sherri Morris

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Revenge of Count Dracula!

Mijn 3e Lewis en ook deze is weer zeer vermakelijk. Ontzettend fout, belabberd, kwaliteit is om te janken en het verhaal slaat echt alles. Aan de andere kant; dat is Lewis in een notendop. Ondanks alles weet hij het sfeervol, vermakelijk en ontzettend cheesy te houden.

Alleen op het einde moest ik toch toegeven aan het feit dat het best beschamend is wat hij hier neerzet. Het wordt net wat lomper dan de rest en de inspiratie lijkt op, alsof hij geen enkel benul had wat te doen. Wilkinson loopt met de flinke borst vooruit haar teksten op te dreunen en komt er mee weg, ook de rest van de cast past wel in het plaatje; over-acting alom.

Twee uur is echter wel wat lang voor dit soort '60 ongein, het is absoluut kijkbaar en er zitten een aantal erg fraaie scénes in en wat vermakelijke moorden (hoewel érg schaars) waardoor het geen straf is om uit te zitten. Hoe dan ook blijf ik met het gevoel zitten dat Lewis er meer mee had kunnen doen.

Hoe hij in Gruesome Twosome leuk strooide met toffe karakters is dat hier wat afwezig. Aan het einde is het nog lachen geblazen met de oude man en zijn hondje maar verder is het behoorlijk mediocre. Weinig opvallend doch zeer vermakelijk, het blijft een interessante cineast.


avatar van Moviestar1979

Moviestar1979

  • 1671 berichten
  • 975 stemmen

Een matige vampierenfilm.

Ondanks de negatieve recensies, was Roger Corman enthousiast over de film. Hij bood regisseur Herschell Gordon Lewis zelfs een baan aan bij zijn productiebedrijf. Hij besloot om dit aanbod af te wijzen. Gordon Lewis heeft in deze film eveneens een cameo.

Wat mij met name irriteerde, was de slechte soundtrack. Deze is veel te eentonig, en begint op den duur irritant te worden. Zonder dat hierbij ook maar enige spanning voelbaar is.

2,0 *


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

De naam Herschell Gordon Lewis zal niet iedereen bekent in de oren klinken. Toch is de man een soort cultfiguur. Hij is zo'n beetje de ongekroonde koning van de bloederige en wanstaltige pulpfilm. ‘A Taste of Blood’ lijkt verhaaltechnisch en titelmatig gezien dan ook weer garant te staan voor een stevige portie splatter-horror. Zakenman John Stone ontvangt van een onbekende afzender een dure fles brandy. Het goedje blijkt echter vermengd te zijn met het bloed van wijlen graaf Dracula waardoor John al snel verandert in een moordlustige vampier die jacht maakt op alle verwanten van Dracula’s moordenaars. Zoals je al kan lezen, een flinterdun verhaaltje, maar het klinkt wel alsof de film vol bloedvergieten zou zitten. Dit blijkt vies tegen te vallen. Er komen nauwelijks bloederige of angstaanjagende scènes in voor. Dat had op zich natuurlijk nog geen ramp hoeven te zijn maar dit is een Lewis! Waarbij het acteerwerk altijd matig is, personages totaal geen diepgang hebben en het script zoals al gezegd flinterdun was. En dan blijf er dus nog maar bar weinig over. Waarom deze film ooit is gemaakt blijft voor mij een raadsel. Maar het heeft te weinig te bieden op cinematografisch gebied om interessant te zijn voor de filmliefhebbers en is te braaf op het gebied van extremere Gore om Horror-fans enthousiaste te laten worden.