Genre: Misdaad / Drama
Speelduur: 112 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Frankrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Tom Harper
Met onder meer: Cillian Murphy, Rebecca Ferguson en Stephen Graham
IMDb beoordeling:
6,5 (74.864)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Peaky Blinders: The Immortal Man
Birmingham, 1940. Te midden van de chaos van de Tweede Wereldoorlog wordt Tommy Shelby teruggedreven uit een zelfopgelegd ballingschap om zijn meest verwoestende afrekening tot nu toe te ondergaan. Hij wordt geconfronteerd met nieuwe bedreigingen terwijl hij afrekent met zijn verleden en de groeiende nationale belangen.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,5 / 74864)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Kijk op Netflix
Social Media
Acteurs en actrices
Thomas 'Tommy' Shelby
Beckett
Kaulo/Zelda
Duke Shelby
Ada Shelby
Hayden Stagg
Charlie Strong
Johnny Dogs
Curly
Elijah
Reviews & comments
Agnimaatje
-
- 191 berichten
- 1350 stemmen
Heb 'm uitgekeken omdat de setting WW2 is, Birmingham, Tom Shelby.
Vooral de setting maakt het voor mij persoonlijk een stuk makkelijker omdat WW2 al vanaf mijn 11e een soort van superhobby is. Toch 3.5, dus ruim voldoende.
Bettyboop!
-
- 8 berichten
- 8 stemmen
Wat een shitfilm. Zonde van het geld en de moeite. Doet de serie, die ik heel goed vond, zeer tekort.
Fervet opus
-
- 250 berichten
- 436 stemmen
Vond het zelf geen onaardige film.
Het verhaal, deels gebaseerd op ware feiten (zoals het bombardement van de wapenfabriek waarbij vele - voornamelijk vrouwelijke - arbeiders omkwamen, en de poging van de nazi's om met vals geld de Engelse economie te ontwrichten) is op zich wel interessant.
Waar het echter aan wringt: de film voelt "leeg" aan. Niemand van de familie Shelby (m.u.v. Ada in de eerste +/- 1/2 uur v.d. film) is nog aanwezig. Alleen enkele companen van vroeger zijn er nog, maar that's it. Tommy is alleen. Dat was waarschijnlijk ook de bedoeling v.d. makers, en dat is ze i.i.g. ook gelukt. Het gaat in hoofdzaak - naast het gegeven v.h. verhaal waarin de film zich afspeelt (W.O. II), om de relatie van Tommy met Duke. Aan het einde v.d. film neemt Duke het echt over van Tommy v.w.b. de Peaky Blinders.
Vond overigens de "crematie" van Tommy aan het eind (op z'n Gypsies) mooi poëtisch gedaan.
Heb ook ergens gelezen dat de makers aangekondigd hebben dat er een nieuw seizoen Peaky Blinders gemaakt gaat worden, met Duke als de nieuwe leider, dat zich afspeelt in de jaren 50. Wordt moeilijk om het nog aansprekend te laten worden, zonder Thomas Shelby. Maar we zullen zien.
Agnimaatje
-
- 191 berichten
- 1350 stemmen
Stem verhoogd - naar 4☆
Deze film valt imo tegen voor degenen die ervan uitgaan dat het hetzelfde scenario is als in serie; niets is minder waar. Deze film staat op zichzelf qua tempo, verhaallijn en invulling. Deze is film is goed (genoeg) wanneer je probeert de serie uit het hoofd te zetten.
Waku
-
- 5487 berichten
- 6511 stemmen
Het "Peaky Blinders" toetje viel mij eigenlijk best helaas wel tegen.
Misschien komt dit vooral omdat een flink aantal karakters ontbreken in deze toegift.
Met name de afwezigheid van Arthur ( Paul Anderson) is best een gemis.
Hierdoor ontbreekt het typische "Peaky Blinders" sfeertje.
De film is daarom niet echt een reunie maar meer de Tommy Shelby ( Cillian Murphy) show.
Met op de achtegrond de presentatie van zijn zoon Duke ( Barry Kheogan).
Het lijkt erop daarom dat deze " Peaky Blinders, the immortal man) vooral gebruikt wordt als een hele lange trailer om reclame te maken voor een spin off en verlenging van deze succesvolle misdaad serie.
3*/3.5*
marbarrie
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
Totaal niet eens met de teleurgestelde reacties, als fan vond ik het een mooi vervolg met spoken uit het verleden. Een waardig verhaal met een mooie boodschap. zeker nu!
Sjotelslap.57
-
- 5 berichten
- 4 stemmen
Verhaal kan je niet in ‘n film samenvatten. Was beter in ‘n seizoen uitgebracht. Karakters lenen zich wel voor verdieping. . Jammer
Sjotelslap.57
-
- 5 berichten
- 4 stemmen
Verhaal is wel duidelijk. Verhaal en karakters kunnen echter niet in een film van 2 uur uitgediept worden. Was wel een seizoen waard geweest. Jammer dit.
Kondoro
-
- 11555 berichten
- 2886 stemmen
"All of us dead, except the one who wants to be dead."
Flinke tegenvaller dit hoor, alles wat de serie Peaky Blinders voor mij had mist deze film. Sterker nog; het komt gewoon nergens ook maar een beetje in de buurt. De personages zijn bijna lachwekkend slecht, die Duke vond ik echt een verschrikking. Nee, ik ben echt een onwijs groot fan van de serie maar dit slaat echt alles.
Hoe Peaky Blinders in mijn gedachtegangen rond zwierf is totaal niet wat deze film kon brengen. Af en toe bracht Cillian Murphy mij dat gevoel nog wel terug geven, maar je merkt dan wel dat de serie ook heel erg leunde op personages als Arthur, die hier echt gemis is. Zoals ik al zie; Barry Keoghan kan dit niet evenaren en dat is jammer. Het verhaal is dan enigszins nog wel oké, al wordt daar voor de rest maar weinig mee gedaan.
En dan vind ik dit toch wel écht een flinke tegenvaller hoor, groot fan van de serie en dat zal ik ook altijd blijven (vooral gezien het sentiment wat daar aan hangt), maar de film had ook niet gehoeven.
Movie_Hvdm
-
- 45 berichten
- 45 stemmen
Als groot fan van Peaky Blinders viel de film mij behoorlijk tegen. Hoewel het acteerwerk van hoog niveau is — wat je ook mag verwachten van acteurs als Cillian Murphy wist het verhaal mij nauwelijks te boeien.
De film miste de chemie die de serie zo sterk maakte. Waar Peaky Blinders draaide om de dynamiek tussen personages zoals Tommy Shelby en Arthur Shelby, voelde de film een stuk leger door het ontbreken van belangrijke karakters. Daardoor voelde de film niet echt als een Peaky Blinders film, maar meer als een soort therapie sessie voor Tommy Shelby.
Conclusie: geen slechte film, maar totaal niet wat ik ervan gehoopt had dat het zou worden.
3*
stinissen (crew films & series)
-
- 23700 berichten
- 77337 stemmen
Niet mijn film en doet de serie geen goed. Daarbij de meest vreselijke en irritante soundtrack.
Yugnav
-
- 310 berichten
- 1090 stemmen
De serie geef ik een 10/10, maar de film komt niet verder dan 2* voor mij. Ontzettend sloom en saai, en weinig aandacht voor karakterontwikkeling. En de soundtrack werkte ontzettend op mijn zenuwen. Wat een gemiste kans zeg.
Toontje G
-
- 915 berichten
- 1723 stemmen
Jammer dat een prachtige serie zo wordt afgesloten met een saaie, trage film. Een gemiste kans want de serie was gemiddeld toch wel 4 sterren waard.
TSR71417
-
- 2 berichten
- 2 stemmen
Wat een slechte film. Wie verzint zo'n script? Iedereen die de serie gekeken heeft en fan is zit te wachten op een stoere Tommy, die zijn zoon naar de troon leidt, samen met Ada en Arthur. En dan krijg je dit......bizar.
Gerelateerd nieuws

Eén op de drie blijft Netflix-account van ex-partner gebruiken

'Peaky Blinders' gaat door op Netflix: alles over het verhaal en de cast

'Peaky Blinders'-film 'The Immortal Man' wordt maar matig beoordeeld door kijkers

'Peaky Blinders'-film 'The Immortal Man' is vanaf vandaag te bekijken op Netflix
Gerelateerde tags
engelandtweede wereldoorloggangsterperiode stukjaren 40based on tv seriescrime drama
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








