• 16.103 nieuwsartikelen
  • 179.419 films
  • 12.315 series
  • 34.170 seizoenen
  • 650.143 acteurs
  • 199.406 gebruikers
  • 9.400.943 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mother of Flies (2025)

Drama / Horror | 92 minuten
2,15 13 stemmen

Genre: Drama / Horror

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Adams, Zelda Adams en Toby Poser

Met onder meer: John Adams, Lulu Adams en Zelda Adams

IMDb beoordeling: 5,5 (1.881)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mother of Flies

De jonge Mickey ziet haar leven op haar kop gezet wanneer ze te horen krijgt dat ze kanker heeft. De reguliere geneeskunde lijkt niet te helpen waarna Mickey zich tot de doden wendt. Haar vader Jake steunt haar in deze nieuwe wending en samen trekken ze naar het woud op zoek naar de heks Solveig. Hun verblijf wordt er een van dagen waarin Mickey via rituelen een reis van zelfontdekking onderneemt. De duistere magie die op haar wordt losgelaten, eist wel een zware tol.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4656 berichten
  • 4351 stemmen

Weer zo slechte b-film


avatar van orbital

orbital

  • 90 berichten
  • 513 stemmen

Zoo slecht vond ik hem niet, het is een variatie op de folk en pagan horror in een modern jasje. Wel duidelijk low budget en niet verschrikkelijk eng of creepy, maar het had wel wat.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10926 berichten
  • 9039 stemmen

De Adams-familie brengt al een tijdje in familei-verband uit. Die ondanks een klein budget geen slechte films zijn Ze zijn vakkundig en met liefde gemaakt en soms redelijk opvallend. Echter lijkt er in hun films geen enkele progressie meer te zitten. Daardoor voelt het stagnerend aan. Alsof je steeds dezelfde film opzet Dat werd me al direct duidlijk aan het begin als het meisje, die lijdt aan terminale kanker, haar vader mee naar een afgelegen hut in het bos van een heks neemt Je krijg dus wederom een trage film met een gevoel van onbehagen, sfeer en symboliek. Waarbij vader, dochter en moeder met dialogen (en camerawerk) te hard hun best doen om artistiek te zijn. Men gaat ook nu meer voor de emotionele vertelling en de horror komt op een laag pitje te staan. Flink irritant was ook het voortdurende overdub-geklets en het voordragen van poëzie over leven en dood van de heks Solveig.Is het de nieuwe hobby van Toby Poser? De muziek is van H6LLBND6R, de eigen band van de familie en hobbyproject van Zelda Adams. Tja, ik draag de familie Adams met wat zij doen, een warm hart toe maar de te artistieke visuals en minimale verhaal raken uitgewerkt of komen minder overuitgend over want dit werkte bij mij niet zo goed meer!