• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.145 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.045 gebruikers
  • 9.373.663 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ana + Yek (2024)

Documentaire | 85 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: België

Geregisseerd door: Zohra Benhammou en Romy Mana

Met onder meer: Zohra Benhammou en Sanaa Benhammou

IMDb beoordeling: Nog geen beoordeling

Gesproken taal: Arabisch, Nederlands en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ana + Yek

Het samenwonen van Sanaa en Zohra in Brussel wil hun vriendin Dilay vieren met een fles cava, zich er niet van bewust dat de tweelingzussen aan de ramadan zijn begonnen. De drie moeten er hartelijk om lachen. De documentaire deelt van dichtbij hoe twee jonge vrouwen elkaar willen blijven begrijpen ondanks hun veranderende en verschillende wereldbeelden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11397 berichten
  • 9906 stemmen

Tweelingzussen Sanna en Zohra wonen samen in een Brussels appartement. Ruim drie jaar lang registreerde Zohra met hulp van Romy Mana de ontwikkeling van de relatie tussen de twee zussen. Ze lachen, praten over koetjes en kalfjes en lange tijd valt er niets interessants te zien of te horen. Sanaa’s besluit om een hijab en een hoofddoek te dragen, doet enig stof opwaaien, maar het wordt nooit duidelijk waarom.