• 15.783 nieuwsartikelen
  • 178.142 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.041 gebruikers
  • 9.373.593 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Supremes at Earl's All-You-Can-Eat (2024)

Komedie / Drama | 124 minuten
2,22 9 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 124 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tina Mabry

Met onder meer: Aunjanue Ellis, Sanaa Lathan en Uzo Aduba

IMDb beoordeling: 6,5 (1.652)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Supremes at Earl's All-You-Can-Eat

Als tieners in 1968 hebben Odette en Clarice een hechte band en werken ze aan hun persoonlijkheden terwijl ze zich ontwikkelen tot jonge vrouwen. Op een dag krijgen ze de opdracht om contact op te nemen met klasgenoot Barbara Jean, die onlangs haar moeder heeft verloren. Nadat ze getuige zijn geweest van de gewelddadige situatie waarin ze verkeert met haar stiefvader, worden Odette en Clarice een vriendentrio met de timide puber. Ze brengen gelukkige tijden door in een plaatselijk restaurant, waar eigenaar Big Earl hen de bijnaam “The Supremes” geeft en toekijkt hoe ze de beproevingen van de liefde en het leven doorstaan.

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Waku

Waku

  • 5457 berichten
  • 6492 stemmen

Ik dacht in eerste instantie naar een muzikale biografie te kijken van de zanggroep. Snel werd duidelijk dat dit niet zo was. Dan maar richten op het levensverhaal van een groepje vriendinnen. Maar dat werd een hele vervelende zit. Langradig ook. En vooral niet leuk. Het kneuterige verhaal is vooral irritant door overacting, melige scenes en slechte dialogen. En dat twee uur lang. 1.5*


avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1390 berichten
  • 3853 stemmen

Waku schreef:

Ik dacht in eerste instantie naar een muzikale biografie te kijken van de zanggroep. Snel werd duidelijk dat dit niet zo was.

Dank! Dit dacht ik ook. Weer 2,5 uur 'gewonnen'