• 15.758 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.019 gebruikers
  • 9.372.674 stemmen
Avatar
 
banner banner

Operation Hope - The Children Lost in the Amazon (2024)

Documentaire | 86 minuten
3,00 3 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tom Cross

Met onder meer: Goyo

IMDb beoordeling: 6,7 (114)

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Operation Hope - The Children Lost in the Amazon

Het ongelooflijke waargebeurde verhaal van vier kinderen die een vliegtuigcrash diep in het gevaarlijke Colombiaanse Amazonegebied overleven. Ze zijn veertig dagen alleen en verloren. Ondertussen voeren het leger en de inheemse bewakers een race tegen de klok om hen te vinden.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Rotterdam@1

Rotterdam@1

  • 880 berichten
  • 426 stemmen

Het gebeurde vorig jaar mei, pas bijna een jaar geleden. Het was gruwelijk nieuws en elke dag in de journaals en het was een wonder toen de kinderen, oudste dertien en de kleinste bijna een jaar, levend werden gevonden in de jungle na veertig dagen.

Het waren/zijn inheemse kinderen die zich met cassavemeel, zaden en vruchten in leven hadden gehouden.

Cassavemeel uit het wrak meegenomen, vond ik ook opvallend slim.

Het oudste meisje had een beetje geleerd om te overleven in de jungle, de kinderen kwamen uit ditzelfde gebied.

Hartverscheurend na crash waarbij drie volwassenen om het leven waren gekomen en inderdaad race tegen de klok om ze te vinden. Ik vind het nog steeds een godswonder dat ze op tijd gevonden zijn. Hoef de docu niet te zien, de snelheid waarmee deze gemaakt is, verbaast me: de realiteit is al hartverscheurend genoeg.